Sari la conținut
Forum Roportal
18tillIdie

Top things to do before I die

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Diverse lucruri pe care le vroiam realizate mi-au trecut de multe ori prin minte, dar acum, cum trece vremea, am inceput sa simt ca lista lucrurilor pe care vreau neaparat sa le fac este deja foarte lunga, si sincer ma paste deja o oarecare panica in privinta asta.Unele deja nu mai am nici o sansa, pentru ca erau lucruri legate de varsta si conditie fizica...

Un ex:cand aveam vreo 15-16 ani, am vrut sa fac planorism. Am urmat niste cursuri, am facut antrenamente destul de solicitante, si parea ca visul meu se va realiza. Din pacate am lesinat la vizita medicala de dinaintea primului zbor, cand mi s-a luat sange. Degeaba am insistat eu ca acolo sus nu sta nimeni dupa mine cu acul...nu m-au mai lasat sa zbor.

Deci planorismul va ramane nebifat, spre marele meu regret.

Lista este insa foarte lunga...si sper sa nu ramana multe nebifate.

Voi aveti un "things to do before I die list"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inghitit cu greu si faptul ca Shangri La nu exista...dar Tibetul tare as vrea sa-l vad...si nu este emoticon pentru nostalgie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inghitit cu greu si faptul ca Shangri La nu exista...dar Tibetul tare as vrea sa-l vad...si nu este emoticon pentru nostalgie.

Idem, macar in Tibet sa bem ceva. Daca mi se va da sanatate si bani, Tibetul vreau sa il vad.

Sa fac Mont-Blancul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa am steaua mea... :P

(ca e pentru concurs.... )

negociezi cu becali? :roll: :) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×