Sari la conținut
Forum Roportal
temporar

Remus Cernea, un candidat interesant

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Departe de mine sa-i fac campanie...oricum mai este mult pana la alegeri...dar la cat de lame este oferta , Cernea macar mai are niste idealuri...(chiar daca unele sunt utopie)...si nu e corupt pana-n maduva ca restul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inca. Dar daca va urma trendul partidului din care face parte, va fi. :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai mult, pot spune ca am facut campanie serioasa pentru el, fara sa fiu in vreun fel apropiat lui sau partidului pe care-l reprezinta.

 

Departe de mine sa-i fac campanie...oricum mai este mult pana la alegeri...dar la cat de lame este oferta , Cernea macar mai are niste idealuri...(chiar daca unele sunt utopie)...si nu e corupt pana-n maduva ca restul.

 

De ce iti tot justifici preferintele si opiniile? N-ai suficienta incredere de sine ca sa-si sustii o opinie politica proprie si de-aia te ajuti de proptele?

 

Ce-l face pe Remus Cernea sa aiba calitati de lider?

 

Poti sa definesti ce intelegi tu prin "calitati de lider"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu tin neaparat. Am pus intrebarea in urma unei postari dinaintea mea, nu asa la modul general.

 

Remus Cernea si Partidul Verde e un subiect despre care nu mai am nimic de zis. Le doresc succes la jocurile pe care le practica. Le-a mers destul de..interesant in 2008 la locale. Ma rog.. aspecte de culise.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×