Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Fetelor nu divortati, Barbatilor nu va casatoriti!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ai zis :ca le omori , apoi te omori da inainte le *vreau sa le sexez pa toate......eu am zis moarte? le sexezi.......si ti-am urat ....sa ai pofta sau spor....:blink: acum ai inteles dragutule?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A uitat varianta ca la prima oboseste dupa 40 de secunde, apoi sare ea pe el si ii da atac de cord. Moartea dulce il pupa cu mult inainte sa apuce el sa inceapa macar. Plus ca la a doua, deja daca mai supravietuieste, il omoara prima din gelozie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A uitat varianta ca la prima oboseste dupa 40 de secunde, apoi sare ea pe el si ii da atac de cord. Moartea dulce il pupa cu mult inainte sa apuce el sa inceapa macar. Plus ca la a doua, deja daca mai supravietuieste, il omoara prima din gelozie.

Pai te iau pe tine prima data la...rost.Poate tu nu esti asa dura...mafioato! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu mai aiba bre si altceva in cap?Uite,ieri,impreuna cu alti doi barbati, am reparat o locomotiva electrica.Nimeni pana la noi nu reusise sa-i dea de cap.Deci; mai avem si altceva in cap.Bine,mie cand imi este somn,ma bag sub plapana si gata,stau acolo. :blink:

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum sa nu mai aiba bre si altceva in cap?Uite,ieri,impreuna cu alti doi barbati, am reparat o locomotiva electrica.Nimeni pana la noi nu reusise sa-i dea de cap.Deci; mai avem si altceva in cap.Bine,mie cand imi este somn,ma bag sub plapana si gata,stau acolo. :blink:

Si ce va impulsionat sa reparati locomotiva aia ? Nu cumva cu calendar cu dezbracate ? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×