Jump to content
Forum Roportal

Rate this topic

Recommended Posts

Există și altfel de umor?!

(Nu trebuie să răspunzi, a fost o întrebare uretrică din aia)

Mă duc la somn.

Mi-ai făcut poftă să mai citesc o dată Călăuza. 

Thanks.

Noapte bună tuturor, cu excepția persoanelor de față, care se exclud prin omisiune nejustificată, deși intenționat afirmată fără adresă.

• Like 1

Am venit sa ma laud ca am comandat echipament de box, cu lectii pe CD. Daca salile de sport sunt inchise, iar eu nu mai fumez, m-am plictisit de bicicleta cardio si coarda de-mi vine sa le dau foc. Mno, sper ca boxul sa-mi mai consume din energie, altfel inebunesc in jurul casei cu toate restrictiile astea.

550x634.jpg

• Like 4

Acum 11 ore, Blues a spus:

Am venit sa ma laud ca am comandat echipament de box, cu lectii pe CD. Daca salile de sport sunt inchise, iar eu nu mai fumez, m-am plictisit de bicicleta cardio si coarda de-mi vine sa le dau foc. Mno, sper ca boxul sa-mi mai consume din energie, altfel inebunesc in jurul casei cu toate restrictiile astea.

Felicitari la initiativa!!!   Deloc nu ma pricep la box doar la acele cateva filme celebre pot sa revin, primul a fost demult prin anii '60 la inceput  From Here To Eternity, dar nu boxing-ul m-a impresionat sau bataile de acolo, ci Burt Lancaster, ca imagine masculina, reprezentant al armatei americane.     Trebuie sa te hotaresti ca esti in pielea lui Mike Tyson cel putin si lovesti tare!!!    Cunosc romani care in garaj fac acelas lucru cu video si pe urma alearga ca rachetele pe strazile mici rezidentiale.   

• Like 5

Multumesc, Olga. Lovesc destul de tare, am mai boxat inainte. 

• Like 4

Eu am rosu cu negru, tu ai negru cu rosu.  :smile:

• Like 4

Nici daca ne vorbeam nu alegeam aceleasi culori. 

• Like 3