Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

On 6/1/2023 at 11:58 AM, gargbird said:

image5 (1).jpeg

image4 (3).jpeg

image0 (11).jpeg

Natură vie cu motor.

:)))

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 7/28/2023 at 12:03 AM, gargbird said:

Mamă, mamă... Ce mișto!

Garg, am așa o nedumerire...

Putem posta pe acest forum de pe două  conturi ale aceluiași utilizator? Mai e valabilă regula aia, nr. 11  din Regulamentul de funcționare a forumului, cu privire la conturi multiple sau mai multe conturi ale aceluiași utilizator? Adică: „11. Este interzisa crearea si folosirea de "clone" (mai multe conturi ale aceluiasi utilizator). Inregistrarea si folosirea de conturi multiple (pentru ocolirea unei sanctiuni, pentru inducere in eroare a ccelorlalti useri, just for fun etc.) duce la banarea tuturor conturilor clona si la suspendarea, pentru 7 zile, a contului principalv(aceasta perioada se adauga peste cea initiala). In cazuri extreme, SI contul principal poate fi banat.”

Mercic anticipat pentru răspuns.

 

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 7/27/2023 at 2:03 PM, gargbird said:

IMG_6813.thumb.jpg.c34cd9b2cc64016070f98a496b2507d7.jpg

IMG_6803.thumb.jpg.6dec8036fa83b54c453c46caf9f5dba9.jpg

 

 

Frate, dragă, dincolo de pozele frumoase pe care le postezi, pe care le-am apreciat de-a lungul timpului, te rog să-mi zici și mie niște chestii...

1. Putem posta pe acest forum de pe două  conturi ale aceluiași utilizator? Mai e valabilă regula aia, nr. 11  din Regulamentul de funcționare a forumului, cu privire la conturi multiple sau mai multe conturi ale aceluiași utilizator? Adică: „11. Este interzisa crearea si folosirea de "clone" (mai multe conturi ale aceluiasi utilizator). Inregistrarea si folosirea de conturi multiple (pentru ocolirea unei sanctiuni, pentru inducere in eroare a ccelorlalti useri, just for fun etc.) duce la banarea tuturor conturilor clona si la suspendarea, pentru 7 zile, a contului principalv(aceasta perioada se adauga peste cea initiala). In cazuri extreme, SI contul principal poate fi banat.”

2. Cum dreak mai postează aici Rayn, după ce ai făcut un anunț categoric cum că el va fi banat și nu va mai posta? Ce s-a întămplat? Au intervenit alții peste tine sau cum? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent dacă îmi răspunzi sau nu (nu voi fi supi pe tine dacă nu poți să-mi răspunzi!), o melodie faină pentru tine:

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×