Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

9 hours ago, gargbird said:

 

Dragă Wemdy, chiar dacă sunt Super Moderator, tot n-am reușit să înlocuiesc litera "d" cu "b", cum ai vrut....

Am intrat pe forumul moderatorilor, să văd cu cine mai pot vorbi... Gizăz Chrysler! E plin de păiangăni și de întuneric! Zici că e depozit de întuneric acolea!

Tare mă tem că am rămas ultimul pe baricăzi... 

 

Și din câți supermoderatori de soi se perindară pe aici, a rămas doar bravul garg să încerce să scoată oleacă de lumină din întunericul și praful care domnesc pe acest forum - odinioară atât de populat...

22 hours ago, WemdyCase said:

gaaaargbiiiiiird! Ti-am dat un mesaj si am scris si pe topicul de expunere ca te rog, daca iti sta in putinta, am tastat la repezeala nickname-ul meu WemdyCase in loc de WendyCase din Sons of Anarchy. Te rog, ajuta-ma, daca poti face tu sau un alt moderator schimbarea! Iertare ca te sacai...

Stai liniștită, e fain și Wemdy, chiar e original. Dar dacă tu ții neapărat, eu o să-ți spun Wendy, no problem. :smile:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 35 minute, Vriies a spus:

Și din câți supermoderatori de soi se perindară pe aici, a rămas doar bravul garg să încerce să scoată oleacă de lumină din întunericul și praful care domnesc pe acest forum - odinioară atât de populat...

Ulitmul tehnician parca Vineri a fost la noi si mi-a verificat iar cu un test de viteza computerul si pe banda de TEST alergau cuvintele cu mare viteza, deci n-are nimic aparatul, dar mi-a recomandat sa cumpar unu nou, desi abia are 4 ani.  N-o sa cumpar nimic nou!!!  N-are rabdare nimeni nici pe FB sau altundeva sa astepte. 

Ca plata, i-am oferit 2 bucati de lamai sa-si rupa din pom la iesire din curte si s-a zgariat rau tanarul netalentat la cules de fructe.   Asigurarea l-a mai platit pentru servicii ca a avut destul de lucru sau si-a gasit de facut treburi sa incarce factura  :meeting:  dar a  fost decis ca de cină va manca pește prajit cu lamaie daca s-a si zgariat muncind asa de tare!!!   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
12 hours ago, WemdyCase said:

gardbirt

...

Asta-i tare!  Nu știu cât de mult i-a plăcut și lui garg, însă fu un calambur de nota 10  :smile: :laugh:

 

Wendy, planuri de weekend, ceva? Ieșiți și voi la vreun restaurant sau în natură? Ori stați acasă? 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, Vriies a spus:

Asta-i tare!  Nu știu cât de mult i-a plăcut și lui garg, însă fu un calambur de nota 10  :smile: :laugh:

 

Wendy, planuri de weekend, ceva? Ieșiți și voi la vreun restaurant sau în natură? Ori stați acasă? 

 

Nu e ideea mea, am impresia ca el s-a autoproclamat "gardbirt", prin 2009. A fost numit erou, in lupta cu bautura virtuala, cand a iesit la aer din bar SA vomite si s-a proptit de gard. Si atunci nu i-a mai venit sa vomite. Ptr darzenia lui a fost decorat. Onoare, suflet si credinta, camarazii mei!

 

P.S. : pe vremea tovarasului Nicu Ceausu, era un bar in Galati numit " La Proptitu' ". :))))

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, Vriies a spus:

Vriies, cine se gandeste miercuri la weekend? Bine, si eu ma gandesc la 2 Mai si Eforie Sud. Da' tu? Ejt bolund? (Kiddin', bruh!)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×