Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La 22.01.2023 la 12:35, gargbird a spus:

Mișto! Vezi că brățara e cu curu'n sus.

710639ff-5372-4843-a057-1a737ffdf317.thumb.JPG.508cde0e9d3d595bb91ac1d311ddedeb.JPG

BMW R1200C. 

Tre' sa hie cu curu' in Sus pentru simbolistica biruirii mortii. Na, ca m-am basit.

Ce currau arati, sa muara Francia!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand esti suparat, aminteste-ti proverbul:

Cine latra buturuga mica, haina merge nu ajunge la struguri si prinde stiuca cand vor cainii sa moara ursu latra. E din putza gandirii, din cortexul CE prinde radiatiile soarelui Orion si te face sa vezi geometria fractalilor.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gaaaargbiiiiiird! Ti-am dat un mesaj si am scris si pe topicul de expunere ca te rog, daca iti sta in putinta, am tastat la repezeala nickname-ul meu WemdyCase in loc de WendyCase din Sons of Anarchy. Te rog, ajuta-ma, daca poti face tu sau un alt moderator schimbarea! Iertare ca te sacai...

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, WemdyCase a spus:

gaaaargbiiiiiird! Ti-am dat un mesaj si am scris si pe topicul de expunere ca te rog, daca iti sta in putinta, am tastat la repezeala nickname-ul meu WemdyCase in loc de WendyCase din Sons of Anarchy. Te rog, ajuta-ma, daca poti face tu sau un alt moderator schimbarea! Iertare ca te sacai...

Ho, nu mai zbiera, că mă doare capu'!

Wemdy. :lol2:

Dragă Wemdy, chiar dacă sunt Super Moderator, tot n-am reușit să înlocuiesc litera "d" cu "b", cum ai vrut....

Am intrat pe forumul moderatorilor, să văd cu cine mai pot vorbi... Gizăz Chrysler! E plin de păiangăni și de întuneric! Zici că e depozit de întuneric acolea!

Tare mă tem că am rămas ultimul pe baricăzi... 

...just an old Lighthouse Caretaker, with blurry eyes and shattered dreams, waiting for the big storm to kill the pale light that still shines on the top of the lighthouse, so he can fly away, to the center of the Universe, where everything is still and quiet...

Da' să știi că Wemdy nu sună rău! E mai exotic, așa, gen Bollywood! 

Blease, mizz Wemdy, would you be zo kind do dell me whad's the dime? Oh, it'z dwelve already?! Dhank you, Wemdy!

Yado Kibara Kilikili

Ela delchetoaaaaaa-re

Toare-Toaaaaare!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Duamni, Duamni, Duamni tocmai am ras copios. Eu tocmai am tras un cacau in Buddha, m-am handelit bine. Dar cred ca mai nasc o data de la spasmele rasului. ZzFSNHGHIIHGFHHDKKOTESWAVNJ!!! NU IMI PLAKE WEMDY! 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×