Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Există și altfel de umor?!

(Nu trebuie să răspunzi, a fost o întrebare uretrică din aia)

Mă duc la somn.

Mi-ai făcut poftă să mai citesc o dată Călăuza. 

Thanks.

Noapte bună tuturor, cu excepția persoanelor de față, care se exclud prin omisiune nejustificată, deși intenționat afirmată fără adresă.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Extraterestri calatoresc cu nave spatiale pentru ca nu au motociclete si masini. 

FB_IMG_16035484055029262.jpg

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am venit sa ma laud ca am comandat echipament de box, cu lectii pe CD. Daca salile de sport sunt inchise, iar eu nu mai fumez, m-am plictisit de bicicleta cardio si coarda de-mi vine sa le dau foc. Mno, sper ca boxul sa-mi mai consume din energie, altfel inebunesc in jurul casei cu toate restrictiile astea.

550x634.jpg

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, Blues a spus:

Am venit sa ma laud ca am comandat echipament de box, cu lectii pe CD. Daca salile de sport sunt inchise, iar eu nu mai fumez, m-am plictisit de bicicleta cardio si coarda de-mi vine sa le dau foc. Mno, sper ca boxul sa-mi mai consume din energie, altfel inebunesc in jurul casei cu toate restrictiile astea.

Felicitari la initiativa!!!   Deloc nu ma pricep la box doar la acele cateva filme celebre pot sa revin, primul a fost demult prin anii '60 la inceput  From Here To Eternity, dar nu boxing-ul m-a impresionat sau bataile de acolo, ci Burt Lancaster, ca imagine masculina, reprezentant al armatei americane.     Trebuie sa te hotaresti ca esti in pielea lui Mike Tyson cel putin si lovesti tare!!!    Cunosc romani care in garaj fac acelas lucru cu video si pe urma alearga ca rachetele pe strazile mici rezidentiale.   

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×