Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:spiteful: Sal. la toata lumea, ma numesc andrei si am 31 ani . tare as vrea sa pot gasi ceva raspunsuri pe aci. Nu am mai folosit niciodata forumuri deastea de sanatate ca pina acuma ceva vreme nu am avut nimic. De cateva luni incoace adorm foarte greu noaptea, imi vine o senzatie tare urata ,cred ca este ceva acid, nu prea ma pricep chiar asa bine .Ma trezeste pe cind am atipit ,tresar repede dintr o data, ar mai fi si un gust rau si saliva .Parca m as ineca daca nu ma trezesc brusc, este tare ciudat. Daca stie cineva ce simptome sint astea sa mi le spuna si mie ,sa vedem ce ar fi de facut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Andrei, mama are cam aceleasi simptome ca si tine si din cate stiu eu se numeste reflux gastro-esofagian. Nu e de gluma, poti face si cancer la esofag de la treaba asta insa nici mama mea nu prea vrea sa inteleaga gravitatea problemei. Treaba cu acidul se intampla atunci cand mananci inainte de culcare? Tusesti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca este ceva legat de acid . Ai dreptate chiar inainte sa adorm ma deranjeaza, de tusit nu tusesc deloc atata doar ca ma trezeste din somn si mi se aduna saliva in gura. Poate la mine este gresala ca maninc seara inainte de culcare , asa m am invatat. Oare ar fi ceva medicamente pt treaba asta ? sau ce ar trebui facut. Cineva mi a mai spus ca poate fi si de la cafea si tigari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×