Sari la conținut
Forum Roportal
piwik`

In ce sa ma imbrac azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca cele mai potrivite haine sunt acelea in care ne simtim bine.....frumoase.....admirate....sau cel putin asa trebuie sa ne simtim indiferent de haine si cat de scumpe sau ieftine ar fi importan este sa le asortam si sa ne simtim noi bine in ele.....de gura lumii..... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cele mai potrivite haine sunt acelea in care ne simtim bine.....frumoase.....admirate....sau cel putin asa trebuie sa ne simtim indiferent de haine si cat de scumpe sau ieftine ar fi importan este sa le asortam si sa ne simtim noi bine in ele.....de gura lumii..... :roll:

 

Subscriu! Dacă ne simțim incomod

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce vreme nebuna. nu mai stiu cu ce sa ma imbrac. azi am avut pantaloni scurti, dresuri negre si o camasa si gecuta de rezerva. din pacate am avut nevoie de ea....

 

mai tare e ca am venit joi seara din concediu din grecia si de vineri incoace nu am ocazia sa merg in fustita si sandale ca sa vada colegele ce frumos m-am bronzat:(;))

 

deci asteptam un soare frumos de cand ne trezim:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde unde ma duc ... dimineata devreme la doctor pot sa merg si cu hainele omului dar s-ar speria, nici de gluma nu-i buna ideea.  Curat sa fie este important, pantaloni si tricou, papuci sau tenisi.  La pedichiurist in pantaloni mai largi sa pot sta comfortabil fara sa ma scarpin ca-mi intra undeva cusaturile ... dar totusi nu cu orice carpa ca sint si barbati la pamperit si se uita si-mi place sa aibe la ce sa se uite dar sa n-aibe curaj sa ma intrebe ce voi gati de cina!!!  Merg ei la masage in separeu dupa ce unghiile sint facute, acum ca toti lucreaza de acasa, e cam aglomerat in acest bizniz.    Un ruj este de mare efect, atat e totul.  

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anna Wintour Responds to Criticism of Vice President-Elect Kamala Harris' Vogue Cover

Anna Wintour Responds to Criticism of Vice President-Elect Kamala Harris' Vogue Cover (msn.com)

In loc sa se bucure ca cineva-i da atentie, mai face pe importanta ca nu-i convin hainele modeste cu care l-au afisat pe copertele revistei!!!

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×