Sari la conținut
Forum Roportal
18tillIdie

Soapte dulci...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

frumos....despre un sarut pe tampla..uite ca tu si caterina va puteti impartasi cate ceva.. :blink:

 

 

mda...e ceva,insa cel mai important,pentru a sopti ceva...e sa fii intr-o oarecare stare de excitare,dorintza fata de respectiva.altfel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SI nu ne impartasesti si noua? Macar mie...daca tot suntem colegi de partid... :blink:

Bine, dar nu mai spui la nimeni...tu.... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda...e ceva,insa cel mai important,pentru a sopti ceva...e sa fii intr-o oarecare stare de excitare,dorintza fata de respectiva.altfel...

 

 

ca sa fii sau ca sa ajungi in acea stare tre sa te prezinti, poti veni pe chat si discutam in detaliu.....eu i-as sopti ca e luceafarul ce-mi....bla, bla,,,,,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca sa fii sau ca sa ajungi in acea stare tre sa te prezinti, poti veni pe chat si discutam in detaliu.....eu i-as sopti ca e luceafarul ce-mi....bla, bla,,,,,

mhm

 

ca sa fii sau ca sa ajungi in acea stare tre sa te prezinti, poti veni pe chat si discutam in detaliu.....eu i-as sopti ca e luceafarul ce-mi....bla, bla,,,,,

?

 

ca sa fii sau ca sa ajungi in acea stare tre sa te prezinti, poti veni pe chat si discutam in detaliu.....eu i-as sopti ca e luceafarul ce-mi....bla, bla,,,,,

 

 

hei,ce faci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum adica ce fac?..sunt pe chat....nu tre sa raspund neaparat eu, poate sa raspunda cine vrea...

 

iar facem off....eu prefer sa mangai in locul soaptelor si nu pot spune........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum adica ce fac?..sunt pe chat....nu tre sa raspund neaparat eu, poate sa raspunda cine vrea...

 

iar facem off....eu prefer sa mangai in locul soaptelor si nu pot spune........

nu te vad pe chat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum adica ce fac?..sunt pe chat....nu tre sa raspund neaparat eu, poate sa raspunda cine vrea...

 

iar facem off....eu prefer sa mangai in locul soaptelor si nu pot spune........

am inteles...sorry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×