Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Cat valoreaza pentru o femeie dragostea unui barbat ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt convins ca in viata, ori vi s-a intamplat, ori ati vazut intamplandu-se altora: ea il inseala un timp, apoi il paraseste pentru cel cu care l-a inselat. El isi facuse planuri - se mutasera cu chirie sa scape de parinti, isi luasera o masina, aveau discutii despre casatorie, omul era inglodat in datorii, tragea ca sclavul pe plantatie, dar era fericit - era fericit ca acasa cand ajungea, il astepta zambetul ei, imbratisarea ei, sarutul ei de bun-venit... Omului i-a cazut cerul in cap - toata viata pe care si-o planuise, toata munca depusa - duse pe apa sambetei... Recent i s-a intamplat unui prieten ca dupa 4 ani sa il lase iubita pentru un englezoi... Omul e distrus. Mi s-a intamplat si mie mai demult, it's not pretty.

Intrebarea mea este - si sa nu o luati pe partea cealalta va rog, ca stiu ca asa e tendinta, just don't - cat valoreaza pentru o femeie tot ceea ce face un barbat pentru ea ? Cat valoreaza ca el se agita sa aiba casa, masina, bucataria utilata, cheltuielile platite la zi, vacanta la munte, un trandafir o data la catva timp ?... Cat de mult sunt apreciate lucrurile astea ? Intrebarea o pun tuturor, si barbatilor si femeilor de pe forum.

Si nu in ultimul rand, o alta intrebare, doamnelor si domnisoarelor, cat valoreaza pentru voi zambetul unui barbat ? Zambetul acela sincer, luminos, care radiaza...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum este pentru altele, stiu cum este pentru mine. Tot ce ai spus tu mai sus conteaza, dar cred ca, la fel ca si pe voi, ne pierdem atunci cand avem de-a face cu grafice liniare - chiar daca liniile sunt la inaltime.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de femeie. Sunt femei care vor sa aiba o casa, o familie, o vacanta, un copil, etc..intr-o expresie:"vor sa se aseze la casa lor". Insa sunt femei care vor distractie sau care cauta ceva mai bun.

Inseamna ca englezoiul era o partida mult mai buna decat prietenul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca ei ar fi trebuit sa comunice si sa-si spuna unul altuia problemele pentru a gasi amandoi o solutie,nu cred ca exista barbat pe lumea asta care sa nu faca orice pentru femeia care ai este alaturi,nici tu nu ai dat informatii mai detaliate acum,ce vrei sa inteleg?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde ce vrea fiecare de la viață.

Pentru mine z

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea este - si sa nu o luati pe partea cealalta va rog, ca stiu ca asa e tendinta, just don't - cat valoreaza pentru o femeie tot ceea ce face un barbat pentru ea ? Cat valoreaza ca el se agita sa aiba casa, masina, bucataria utilata, cheltuielile platite la zi, vacanta la munte, un trandafir o data la catva timp ?... Cat de mult sunt apreciate lucrurile astea ? Intrebarea o pun tuturor, si barbatilor si femeilor de pe forum.

Si nu in ultimul rand, o alta intrebare, doamnelor si domnisoarelor, cat valoreaza pentru voi zambetul unui barbat ? Zambetul acela sincer, luminos, care radiaza...

 

 

Inseamna ca femeea aceea e o proasta.Punct. In alta ordine de idei ceea ce ai descris tu aici am vazut numai in

"The Notebook" .

Editat de Darianna
Nu e nevoie sa citati tot mesajul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea este - si sa nu o luati pe partea cealalta va rog, ca stiu ca asa e tendinta, just don't - cat valoreaza pentru o femeie tot ceea ce face un barbat pentru ea ? Cat valoreaza ca el se agita sa aiba casa, masina, bucataria utilata, cheltuielile platite la zi, vacanta la munte, un trandafir o data la catva timp ?... Cat de mult sunt apreciate lucrurile astea ? Intrebarea o pun tuturor, si barbatilor si femeilor de pe forum.

Si nu in ultimul rand, o alta intrebare, doamnelor si domnisoarelor, cat valoreaza pentru voi zambetul unui barbat ? Zambetul acela sincer, luminos, care radiaza...

şi c

Editat de Darianna
Nu e nevoie sa citati tot mesajul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca ei ar fi trebuit sa comunice si sa-si spuna unul altuia problemele pentru a gasi amandoi o solutie,nu cred ca exista barbat pe lumea asta care sa nu faca orice pentru femeia care ai este alaturi,nici tu nu ai dat informatii mai detaliate acum,ce vrei sa inteleg?

Lui ii era frica sa o intrebe ceva, ca mereu cand incerca sa sape se certau ca dracii si ea incepea cu d-alea cu intimitatea violata si alte faze de genul. Nu am dat informatii detaliate pentru ca vreau sa aflu raspunsul la intrebarea asta generica, acest caz este doar un exemplu.

Eu zic una: omul tau e dpdv zodiacal FECIOARA!

WTF ? Ce-are sula cu prefectura ?

 

Nu foarte mult.

Asta incep sa ma gandesc si eu... Toate chestiile astea sunt vazute probabil ca o consecinta logica si atat... Gen - e logic si normal ca el sa faca toate astea si oricare ar fi facut la fel in locul lui... Sau nu ?

 

Inseamna ca femeea aceea e o proasta.Punct. In alta ordine de idei ceea ce ai descris tu aici am vazut numai in

"The Notebook" .

Ce e The Notebook ? Un film ? :D In realitate cum e ?...

 

şi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×