Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

"Nebunia de toamna" - condica de sugestii si reclamatii

Postări Recomandate

Concursul nostru genereaza discutii si polemici.

Cei care au diferite propuneri,aprecieri,critici,comentarii ,in limitele decentei si Regulamentului ,sunt invitati sa se exprime aici, mai bine decat pe topice. Cineva le va raspunde intr-un timp atat de real pe cat este posibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1-subiecte vechi preluate;nu-i in regula-unde ajungem(inteleg asta cu un sb vechi de cativa ani-o"resuscitare" nu strica,insa cele de recente asta?!)

2-off-topic;desi eu-s campionul disutiilor in afara subiectului ma depaseste si pe mine problema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1- Corecta observatia. Ideea este urmatoarea. Topice pentru concurs pe acelasi subiect nu sunt permise. Topice pentru concurs, care seamana extrem de mult cu unele "moarte", reprezinta pana la urma o resuscitare pozitiva.Lucrurile se vor pune la punct dupa concurs.

In privinta unor topice pentru concurs care aduc izbitor de mult cu unele mai recente si care erau active,asta trebuie rezolvata pe timpul concursului de bunul simt si echilibrul userilor. Avem rugamintea sa evitati astfel de situatii.

Pentru a nu parea ca sunt useri dezavantajati, topicele respective au fost privite cu indulgenta,dar userii care le-au postat isi asuma gestul si criticile.Oricum dupa perioada concursului , respectivele topice vor fi comasate cu titularele de drept. Impresia despre acei useri va ramane.

 

2 - Hai sa nu exageram. Libertatea asta relativa la off-topic, a produs multa bucurie si entuziasm. Anuntam insa ca nu o sa tina mult. Nu va obisnuiti cu stilul ,asta va rugam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine nu concursul a generat discutii si polemici.

Nu mi-au placut unele subiecte deschise si cand am spus chestia asta, am fost facut prost asa mai dupa visin.

Cred ca trebuia sa se impuna un numar prestabilit de topice per user (dar ma gandesc ca nu se mai facea trafic destul).

In rest, foarte tare concursul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In rest, foarte tare concursul.

 

Asta este important si asta retinem.

In rest nu imi fac griji Pharell, poti sa duci si nici nu ramai dator.

 

 

Apropo, tu nu prea esti prezent in ipostaza de competitor. Mi-ar fi placut sa ne intanim la Orastie .

Ce se intampla ,nu vrei la "razboi" la Arsenal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2-off-topic;desi eu-s campionul disutiilor in afara subiectului ma depaseste si pe mine problema

Referitor la asta... A fost o perioada in care nu se mai discuta nimic serios, sau aproape nimic, subiectele de top fiind: Cu cine ne-am trage-o, care e masculul cel mai mascul, cupluri de pe forum, cu cine vorbim si alte maimutareli. La un moment dat tot despre astea se discuta chiar daca era topic despre vecinii care ne enerveaza.

Cand s-a incercat sa se restabileasca ordinea, forumul a intrat in coma.

 

Daca nu s-ar permite offtopicul pe topicele de concurs ar sari multi de cur in sus ca sunt sabotati si ca le este destramata munca de a deschide n`spe topice.

 

Sunt curioasa ce va fi dupa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Referitor la asta... A fost o perioada in care nu se mai discuta nimic serios, sau aproape nimic, subiectele de top fiind: Cu cine ne-am trage-o, care e masculul cel mai mascul, cupluri de pe forum, cu cine vorbim si alte maimutareli. La un moment dat tot despre astea se discuta chiar daca era topic despre vecinii care ne enerveaza.

Cand s-a incercat sa se restabileasca ordinea, forumul a intrat in coma.

 

Daca nu s-ar permite offtopicul pe topicele de concurs ar sari multi de cur in sus ca sunt sabotati si ca le este destramata munca de a deschide n`spe topice.

Sunt curioasa ce va fi dupa...

Dupa,...ar fi normal ca topicele care nu au trafic sa fie arhivate sau chiar sterse.

Chiar daca unele starnesc curiozitatea unora care intra mai rar pe forum.

 

De fapt, foarte multe topice vechi si noi ar trebui sterse si facuta o epurare serioasa.

In felul asta se vor reactiva ( se vor deschide ) alte topice , poate cu aceiasi tenta, dar vor accesa o mai mare masa de useri.

Userii noi si cei noi intrati, "servesc" doar ce au in fata si nu stau sa caute prin cotloane topice care sunt interesante dar care sunt prafuite de timp.

Asta ca o sugestie.

 

Si ca o reclamatie.

Nu prea am ce sa reclam.Ce am avut de spus am spus.

Din start concursul a fost interpretat gresit de catre unii care au considerat participarea la acest joc ca fiind o alergatura dupa beneficii materiale. Si chiar daca er fi asa..de ce mai exista concursuri, campionate, promotii?

Hai sa radem fratilor de toti aceia care sparg usile supermarketurilor cand se anunta reduceri de preturi.

Dar asa suntem noi romanii...mai plini de emfaza...

 

Ca foarte mic intreprinzator pot spune ca nu duc o lipsa acuta de bani, inschimb pot spune ce inseamna sa-ti gestionezi cu atentie afacerea si ce presupune initierea unor promotii si gestionarea lor.

Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice ca bannerul de concurs este cam agresiv: un tip imbracat in uniforma de camuflaj, cu casca si cu un puscoci ca de la trupele de comando. Ma duce cu gandul la batalii, agresiune, sange, rani ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bannerul acela este reclama de la Arsenal Park.

Chiar daca este un pic agresiv ,subliniaza faptul ca acolo putem fi cat se poate de aproape de confruntarea reala ,dar fara riscurile aferente. Niste mici vanatai si zgarieturi nu se pun.

Intrati pe site-ul Arsenal Park si alegeti intre simularea de instructie si razboi, ATV-uri,biciclete,sporturi,jocuri ,piscina ,plaja,excursii sau simpla leneveala,ori poate ceva relatii noi pentru cine doreste, se gasesc de toate acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×