Sari la conținut
Forum Roportal
BananaFlambata

Problema cu mouse

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va salut pe toti am o problema cu mouse-ul meu de cate ori deschid PC / dau restart cand se deschide apasa singur fara sa ii fac nimica nenumarate clickuri fara oprire si daca deschid un notepad cu dublu click imi deschide 30 si se rezolva doar daca scriu 2 litere.Acuma problema e urmatoarea...eu am o problema cu Chkdsk utility si ii dadusem un run..am dat restart manual si nu a facut check din cauza ca mouse apasa de nebun si a dat intr-un fel cancel...atunci cand dai chkdsk orice apesi opreste scanarea si mouse-ul cum face figuri a oprit scanarea si nu pot scapa de Pop-ul acela enervant ca firefox.exe - Corrupt file.. nu pot sa vad ce joc din cauza lui..stiu ca un mouse nu costa mult , dar nu am bani si mama nu imi da ca nu are...ca noi avem probleme mari cu banii..va rog ajutati-ma daca exista vreo solutie :suicide:

 

 

Multumesc anticipat.

 

 

Edit : am observat ca si tastatura face la fel apasa singura enter ... sau tine apasat singura nu stiu...

Editat de BananaFlambata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa am avut si eu o problema cu tastatura 52X serioux scria mereu numa ----- de pe numpad apasam vreo 2 litere se oprea iar incepea de cateva ori iar dupa aceea se mai linistea

acu vad ca nu mai face

abia o cumparasesi cand a inceput sa faca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici un telefon sau altceva langa calculator si chiar daca e sa am inainte nu imi facea asa si il tineam pe birou , nici nu pot sa dau chkdsk din cauza tastaturii si nici nu am bani sa iau alta.. ce sa fac ? :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×