Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt Andreea si de curand (adica azi) m-am despartit de prietenul meu pt k ma forta s-o facem(am 15 ani).Nu am vrut sa o facem pt k mi0e frica,parintii m-ar omori(nu k eu le-as spune da'..)cica vor sa imi faca un test de virginitate(cadou de majorat!) si nici nu stiu nik despre stiti voi ce,habar n-am,doare???!este sigur sa ramai insarcinata?si ce e ala un preze..asa,ajutooor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

-deasemenea daca colegul meu academician kontro intra pe-aici ii dau niste idei de topic

ce e aia mu ?

ce e aia pe la spat ?

daca dupa mu nu ma spal pe dinti, pot ramane ins ?

 

pls help evident

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt Andreea si de curand (adica azi) m-am despartit de prietenul meu pt k ma forta s-o facem(am 15 ani).Nu am vrut sa o facem pt k mi0e frica,parintii m-ar omori(nu k eu le-as spune da'..)cica vor sa imi faca un test de virginitate(cadou de majorat!) si nici nu stiu nik despre stiti voi ce,habar n-am,doare???!este sigur sa ramai insarcinata?si ce e ala un preze..asa,ajutooor!

Prezervativ nu este un cuvant vulgar, poti sa il scrii in intregime... si reprezinta chestia care te ajuta sa nu ramai insarcinata. Pe langa asta te protejeaza si de cateva boli.

 

Bine ai face sa nu faci sex pana nu afli toate detaliile... sau, ma rog, lucrurile pe care trebuie sa le stii obligatoriu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cica vor sa imi faca un test de virginitate(cadou de majorat!) si nici nu stiu nik despre stiti voi ce,habar n-am,doare???!este sigur sa ramai insarcinata?si ce e ala un preze..asa,ajutooor!

Intrebi daca doare fututul sau testul de virgi...?

In al doilea rand, intrebi daca este sigur sa ramai insarcinata de la f**ut sau de la testul de ...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, asa de multi parinti posesivi in dragostea pentru odraslele lor, in loc de educatie, fac "cadou" tot souil de lucruri trasnite, dar fara de prea mult folos! Si ajunge adolescentul sa intrebe pe unde poate, fara sa poata avea incredere sa deschida gura acasa! Oare si noi vom fi, la randul nostru, astfel de parinti??

 

Andreea, as spune in primul rand ca, conteaza ceea ce simti tu. Apoi, conteaza sa te informezi (gasesti carti, sunt inf. pe net etc.), si sa discuti eventual cu o ruda tanara (verisoara, matusa, sau vecina), care sa nu aiba mintea incuiata, si in care sa ai incredere! Sa nu iei decizii pripite, s-ar putea sa iti para rau! Orice decizii iei, fie una, fie alta, sa nu te grabesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din pacate, asa de multi parinti posesivi in dragostea pentru odraslele lor, in loc de educatie, fac "cadou" tot souil de lucruri trasnite, dar fara de prea mult folos! Si ajunge adolescentul sa intrebe pe unde poate, fara sa poata avea incredere sa deschida gura acasa! Oare si noi vom fi, la randul nostru, astfel de parinti??

 

Andreea, as spune in primul rand ca, conteaza ceea ce simti tu. Apoi, conteaza sa te informezi (gasesti carti, sunt inf. pe net etc.), si sa discuti eventual cu o ruda tanara (verisoara, matusa, sau vecina), care sa nu aiba mintea incuiata, si in care sa ai incredere! Sa nu iei decizii pripite, s-ar putea sa iti para rau! Orice decizii iei, fie una, fie alta, sa nu te grabesti.

 

Lasa sa stie fata ca nu are voie sa se fxxx pana la 18 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×