Sari la conținut
Forum Roportal
Cristinick

Femeile, o evolutie!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Femeile au luptat mult sa ajunga pe picior de egalitate cu barbatul, au marsaluit, s-au zbatut.

Oare prin demersurile lor, de-a lungul timpului, au fost atinse scopurile, sunt multumite de rezultate?

 

Adica, o femeie din ziua de azi este considerata evoluata in comparatie cu una de acum o suta de ani?

 

Poate nu e un topic tocmai de coltul vesel... ma rog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce mai vor? :suicide:

 

asta e cea mai grea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce mai vor? :suicide:

vor puterea ...vor totul-daca ar putea ar face implant de...ce le lipseste lor(si au in cap)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile au luptat mult sa ajunga pe picior de egalitate cu barbatul, au marsaluit, s-au zbatut.

Oare prin demersurile lor, de-a lungul timpului, au fost atinse scopurile, sunt multumite de rezultate?

Prin demersurile alea, am castigat multe, dar am si pierdut cate ceva. Plus ca emanciparea chiar nu ar trebui sa fie pentru toata lumea. Acum vreo suta de ani, singura treaba a femeilor era sa aibe grija de casa, de copii. Acum , pe langa astea, trebuie sa mearga si la munca si sa faca bani. Asta este o responsabilitate in plus si poate ca pentru unele dintre noi este o placere, dar pentru alea care merg si stau 10 ore intr-o croitorie nu cred ca e.

Plus ca barbatii nu mai sunt barbati. O fi din cauza tuturor hormonilor astia din alimente, o fi din cauza ca femeile se grabesc cu draga inima sa-si scoata ochii intre ele pentru cate vreunul, nu stiu. Cert este ca apar din ce in ce mai multe rebuturi (puteti sa le ziceti si epave) masculine. :cheer:

:suicide:

Editat de Sicily

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cert este ca apar din ce in ce mai multe rebuturi (puteti sa le ziceti si epave) masculine. :cheer:

:suicide:

 

proportional cu numarul curvelor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu sa taci. Degeaba ai 1001 ani, ai trecut prin viata ca gasca prin apa, iar asta este fix rezultatul faptului ca ai ales sa ai de-a face numai cu c**** proaste. De destepti ce sunteti cautati toti femei mai proaste decat voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×