Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

Grecia sau Arsenal Park, care destinatie este mai tentanta

Postări Recomandate

Concursul "Nebunie de toamna" ,ne-a pus pe jar pe toti. Vrem in Grecia si vrem la Arsenal Park.

Unde vrem insa mai aprig?

Grecia este frumoasa ,dar ma uit la Naboo si la catherinedeneuve,PourMoi,Bahuczki si Buleala adica top 5 .

Mama cat zbucium .

Eu sunt prea lenes pentru asta. Eu vreau la Arsenal Park si voi fi acolo,chit ca deschid la topice de minima rezistenta pana maine dimineata.

Voi unde vreti ? Cine declara ferm, ca nu lipseste de acolo pentru nimic in lume ,deoarece este prea tare distractia la Orastie si nu trebuie ratata.

Ori poate avem si colegi useri ,care doresc doar laurii victoriei.

Eu vreau la razboi la Arsenal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In regula ,am revenit in direct.

Am rugamintea sa postam civilizat. Posibil sa existe colegi forumisti care au impresia ca este permis orice in perioada aceasta. Nu este asa. Jignirile si atacurile la persoana ,nu isi au locul pe nici un topic ,concurs sau neconcurs.

Imi cer scuze pentru o postare a mea ,care a cuprins si cuvinte nepotrivite.A fost totusi un citat ,dar am uitat ghilimelele lamuritoare. Revenind:

 

Nu cumva sa mai posteze careva neregulamentar si sa raman eu fara topic de forta ,aducator de puncte ,pentru ca am sa tin minte sabotajul.

Acum marturisiti dragilor,care vreti la Afrodita ,care la rezbel la Arsenal Park si care aveti doar ambitie sa invingeti in competitia topicelor pentru concurs si de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

arsenal... insa nici acolo nu-s convins,inca,daca am sa merg-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am spus ..dar ati facut curatenie prea mare..

ati sters pe langa praf si vopseaua..

 

mai scriu odata..

eu vreau Arsenal, poate ca din cauza faptului ca nu am facut armata mi-ar placea sa vad cate ceva legat de aceasta.

Grecia nu ma tenteaza, este frumoasa, dar in Grecia merg cu prietenii in perioadele estivale ...nu toamna..

 

Burele..ai spus ceva de o cupa..

Daca castig, nu vreau cupa de plastic, ci vreau o frapiera in care sa pun vinul la gheata.

Dar in ritmul in care se misca Pourmoi..nu cred ca mai prind locul I si coronita de rigoare..:suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar in ritmul in care se misca Pourmoi..nu cred ca mai prind locul I si coronita de rigoare..:suicide:

 

si gandeste-te ca-i noua si nu are parte de aliati "traditionali"

insa,chiar acest aspect poate-i un avantaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu vreau sa merg niciunde, pot spune aici? :suicide:

da spune...sau tocmai ai spus?

 

si gandeste-te ca-i noua si nu are parte de aliati "traditionali"

insa,chiar acest aspect poate-i un avantaj.

se poate..nu zic nu.

 

acum trebuie sa si vrea sa mearga caci de castigat castiga sigur.

ma depaseste din zbor..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haideti mai la Arsenal sa ne razboim.

Eu cu cine ma lupt acolo? :tease:

Abia astept sa sara sudoarea din mine. Praf,vopsea, camuflaj,vanatai,epuizare, din nou tanar :cheer:

Adrenalina .Merge si un pic de sange pierdut dintr-o rana superficiala. Bydy,tu esti sanitarul de serviciu in echipa forumistilor acolo? :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-as dori la greci

 

dar as merge mai degraba la arsenal pentru ca mi se pare mai palpitant

 

daaaar nu stiu daca voi avea atat de multa bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Ma ocup de gaurile facute de TAB. :cheer:

Nu vreau la Arsenal sau Grecia. Va rog sa`mi gasiti alta locatie. :suicide:

 

Daca supravietuiesc cu toate functiile intacte si te ocupi tu de rani, fie si de TAB .

Banuiesc ca nu mor dintr-un cucui capatat atunci cand suna goarna a scularea de dimineata si eu voi sari lumanare in picioare[asa o sa vreau eu], uitand de faptul ca aia mi-au facut patul in TAB.

 

Ultima parte nu imi este clara. Tu sa-mi spui franc , daca mergi sau nu la rezbel ,cu mine si ceilalti forumisti razboinici.

 

 

arsenal... insa nici acolo nu-s convins,inca,daca am sa merg-

 

Buleala,taci si posteaza ca te conving eu. Nu vrei sa le aratam astora tineri ce face cocosul batran?

 

 

eu mi-as dori la greci

 

dar as merge mai degraba la arsenal pentru ca mi se pare mai palpitant

 

daaaar nu stiu daca voi avea atat de multa bafta

 

Te misti cu talent. Persevereaza . Ne-ai rupt cu topicul ala despre pisihologi sau cum le-o zice la aia cu capul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata ,m-am hotarat. La anul voi propune o actiune de salubrizare-ecologizare, undeva pe coclauri,fara mare si valuri,fara padure si piscina, numai praf, arsita si carute de tigani. Poate atunci veti opta mai entuziast intre locatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×