Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

m-a facut de rasul lumii si m-a parasit!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

un fel de : hai sa-l mai pupam olecutza in fund p curajosul nostru.

 

 

oricum , consider acest topic oficial inchis. mai ganditi-va putin inainte sa postati ceva.... ca va faceti de kko p-aci :crazy:

 

si apropos se scrie za taf oan :nea: nu "zaf taf oan"...

 

si cand meri la o hora mey sa te chemi si pa noi :D

 

ai tu ce ai cu fundul meu :pardon: ,ai mai postat intrun topic ceva asemanator...

of of of.....am inteles ca zambetul nu-ti place dar cu fundul meu ce ai ? :crazy:...jost jooking....hope u know that

o fi poponar :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se pare mai za taf uan ca nu numai iubita ta imaginara te'a facut de rasul lumii... te descurci si singur de minune... eu zic sa consideri intr'adevar topicul inchis pentru tine si sa ne lasi pe noi sa radem in continuare... de tine of course :D

Editat de just a girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca topicul asta e unul dintre cele mai stupide din cate am intalnit vreodata pe aici... nu o sa il inchid eu, ca sa nu imi sariti mie in cap, dar presimt ca i se apropie sfarsitul ... :D :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca topicul asta e unul dintre cele mai stupide din cate am intalnit vreodata pe aici... nu o sa il inchid eu, ca sa nu imi sariti mie in cap, dar presimt ca i se apropie sfarsitul ... :D :pardon:

Chiar ma suparam daca il inchideai. Noi de cine mai radeam? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca topicul asta e unul dintre cele mai stupide din cate am intalnit vreodata pe aici... nu o sa il inchid eu, ca sa nu imi sariti mie in cap, dar presimt ca i se apropie sfarsitul ... :D :pardon:

merci domle Pop aveti un suflet mari di tot... dar avand in vederi ca astia vor sa rada di mini mai bini l-ai inchidi :yes:

 

cu toate ca e cel mai prost topic se cam imbulzeste lumea sa posteze... nu???

oameni stupizi posteaza pe topice stupide... asta comform dl POP (cumva loly pop?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
merci domle Pop aveti un suflet mari di tot... dar avand in vederi ca astia vor sa rada di mini mai bini l-ai inchidi :pardon:

 

cu toate ca e cel mai prost topic se cam imbulzeste lumea sa posteze... nu???

oameni stupizi posteaza pe topice stupide... asta comform dl POP (cumva loly pop?)

Hai ca deja intreci limita bunului simt. Omul iti vorbeste frumos si tu il iei la misto. Chiar nu-ti dai seama ca de tine se rade si ca tu esti stupidul si nu el? Inainte sa tastezi, gandeste, asta e o regula care ar trebui sa se aplice la toti si mai ales la tine. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×