Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

m-a facut de rasul lumii si m-a parasit!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eram cu Catrina , Catty cum imi placea sa ii spun de 2 luni de zile, timp in care ne intelegeam foarte bine,

dar de la un moment dat a inceput sa nu mai fie cum era la inceput.Atunci am realizat ca o iubeam. Cand a trebuit sa ma paraseasca , m-a chemat in fata ulitei si m-a facut de ras in fata satului intreg.Acum stau la soba si plang si imi vars naduful.sper sa puteti ajuta un amorezat.

Dar am gandesc oare mai am dreptul acum la 30 de ani la iubirea pura?

badea Vasile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa si? i-ai tras unu' doi pumni acolo? Ca daca nu....se cheama ca nu esti barbat bre :pardon:

incerci sa ne torni balarii? :D ai glume in program.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ieram cu Catrina , Catty cum imi placea sa ii spun de 2 luni de zile, timp in care ne intelegeam foarte bine.

dar de la un momentdat a inceput sa nu mai fie cum era la inceput. atunci am realizat ca o iubeam. cand a trebuit sa ma paraseasca , m-a chemat in fata ulitzei si ma facut de ras in fata satului intreg. acum stau la soba si plang si imi vars naduful.sper sa puteti ajuta un amorezat.

dar am gandesc oare mai am dreptul acum la 30 de ani la iubirea pura?

badea Vasile

 

e cel mai stupid banc p care l-am auzit vreodata.cat la capitolul imaginatie, stai ffff slab.astept sa-mi demonstrezi contrariul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce aveti mai!!poate omul vorbeste serios!!ce va luati asa de el,in caz ca glumesti...spun si eu..ca e o gluma prosta..si..daca nu glumesti,atunci..mai bine lasa in urma toate astea!!ca..2 luni nu cred ca inseamna ceva!!si..vezi'ti de viata,chiar daca ai 30 de ani,chiar daca nu!!mai sunt multe fete..si..inca mai poti spera!!

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca glumesti ai 30 de ani si plangi dupa o relatie de 2 luni!!!??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

za taf oan .......nu e o solutie sa plangi acu,si nu inteleg cum te-a facut de ras?! nu pot sa inteleg asta.....doar daca ai facut tu ceva prostii...iar daca nu...,cei care au ras...(ca prostu) .nu ar trebui sa iti pese de ei daca tu sti ca ai fost ok,nu prea ai dat detalii de ce nu a mai mers relatia...si nici cum consideri tu ca te-a facut de ras....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poatte ca asta ar fii trebuit sa ne faca sa radem!!dar..cel putin mie nu mi'a dat nici un sentiment,decat cel ca poate nu avea ce sa faca cineva,si si'a facut un id nou,si..acum face glume!!dar..ce stiu eu :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca a trebuit sa ne faca sa radem,eu chair tind sa dau crezare...la "baiatul" asta,poate doar pt ca este novice ...nu stie sa se exprime bine...pe un forum..,paote nu a mai facut asa ceva.....

nu stiu..astept sa imi spuna el.....,si daca binevoieste sa se exprime mai bine..sa intelegem si noi...,eu zic sa incercam sa il ajutam......,iar daca este o gluma....,topicul trebe inchis ,nu are ce cauta la DRAGOSTE! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×