Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

m-a facut de rasul lumii si m-a parasit!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

probabil k da.......

dar imi place k vb cu "ioi" esti ardeleank ceva?

Nu sunt ardeleanca, sunt bucuresteanca. :yes:

 

 

acest topic este un pamflet orice asemanare cu persoane din viata reala este pur intamplatoare... :crazy:

 

mai da voi aveti iq-ul foarte low ... nu reusiti sa intelegti poveste de iubire dintre badea vasili si catrina a lu' gheorghita-nas-lung... :D

 

 

am vrut sa demonstrez ca se pot face topicuri despre toate nimicurile, astfel incat sa captezi atentia ( premiul intai ptr topicul despre zambetul lui AiCuraj)... sarbatori fericite!!!

 

va invit la mini la cucuietii din deal sa sarbatorim anu' nou...

Si chiar trebuia sa faci un topic pentru asta, stimabilule? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos jucat zaf taf oan!!!Dar nu cred ca trebuia sa deschizi un topic ca sa vezi daca suntem destepti sau prosti!! :pardon: :D

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vrut sa demonstrez ca se pot face topicuri despre toate nimicurile, astfel incat sa captezi atentia ( premiul intai ptr topicul despre zambetul lui AiCuraj)... sarbatori fericite!!!

ma da' pe tine cine te opreste sa "ranjesti" intr-o poza pe roportal? Hai mai incearca, poate facem un concurs de ranjete. Mai stii.... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acest topic este un pamflet orice asemanare cu persoane din viata reala este pur intamplatoare... :yes:

 

mai da voi aveti iq-ul foarte low ... nu reusiti sa intelegti poveste de iubire dintre badea vasili si catrina a lu' gheorghita-nas-lung... :D

am vrut sa demonstrez ca se pot face topicuri despre toate nimicurile, astfel incat sa captezi atentia ( premiul intai ptr topicul despre zambetul lui AiCuraj)... sarbatori fericite!!!

 

va invit la mini la cucuietii din deal sa sarbatorim anu' nou...

a murit cineva si te'a lasat pe tine sa imparti premii pe forum??? interesant...

sarbatori fericite si tie... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ma distreaza cand se leaga lumea de topicul acela care a fsot deschis 4 me :D :pardon:....ce tare....poate iau si premiu :crazy:.,mei acuma sa zic sincer...si mie m-i sa parut ciudat cand l-a deschis ..dar sti cum e...: daca nu te intere nu il citesti si nu postezi...si incet incet dispare daca nu e interesant :crazy:

PS :za taf oan ..vezi ca te bag la corupere de minori :nea:,la viitoarea poveste sa nu mai postezi vrst :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebuii sa iti dam premiul Nobel ai_curaj!!Si pt zaf taf oan premiul de excelenta in ale pacalitulu-i!! :pardon: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebuii sa iti dam premiul Nobel ai_curaj!!Si pt zaf taf oan premiul de excelenta in ale pacalitulu-i!! :pardon: :D

un fel de : hai sa-l mai pupam olecutza in fund p curajosul nostru.

 

 

 

 

 

oricum , consider acest topic oficial inchis. mai ganditi-va putin inainte sa postati ceva.... ca va faceti de kko p-aci :yes:

 

si apropos se scrie za taf oan :crazy: nu "zaf taf oan"...

Editat de za taf oan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un fel de : hai sa-l mai pupam olecutza in fund p curajosul nostru.

 

 

 

 

 

oricum , consider acest topic oficial inchis. mai ganditi-va putin inainte sa postati ceva.... ca va faceti de kko p-aci :pardon:

 

si apropos se scrie za taf oan :yes: nu "zaf taf oan"...

ne pufneste si pe noi rasul cand vedem ce le poate unora mintea! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa-l mai pupam olecutza in fund p curajosul nostru.

ai tu ce ai cu fundul meu :D ,ai mai postat intrun topic ceva asemanator...

of of of.....am inteles ca zambetul nu-ti place dar cu fundul meu ce ai ? :pardon:...jost jooking....hope u know that

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×