Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

m-a facut de rasul lumii si m-a parasit!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am facut topicul asta din dragoste bre!!!

dragoste de CATERINCA bre.....

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nimeni nu ma crede , poate cand o s-a apar la stirile de la ora 5 o sa ma credeti eu am incercat sa imi deschid sufletul aici si voi ma raniti in cele mai felurite cai cu putinta. ma doare sa vad ca nimeni nu ma crede, intradevar avea dreptate Victor, acest forum nu elimina diferentele sociale. CE DACA PROVIN DINTR-UN MEDIU DEFAVORIZAT?? de aici s-au sculat marile genii. asteptam un sfat prietenesc; nu a venit. nu aveti pic de compasiune, bun simt, ( razvanel tu chiar te comporti ca un taran).

 

va multumesc ptr increderea acordata.acum in prag de sarbatori va urez sarbatori fericite , c-a sa va arat ca eu (taranul) sunt mai presus de voi toti. :D(((

Daca tu zici ca am ras de tine....fie.....,eu nu consider asta!Sarbatori fericite si tie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nimeni nu ma crede , poate cand o s-a apar la stirile de la ora 5 o sa ma credeti eu am incercat sa imi deschid sufletul aici si voi ma raniti in cele mai felurite cai cu putinta. ma doare sa vad ca nimeni nu ma crede, intradevar avea dreptate Victor, acest forum nu elimina diferentele sociale. CE DACA PROVIN DINTR-UN ?? de aici s-au sculat marile genii. asteptam un sfat prietenesc; nu a venit. nu aveti pic de compasiune, bun simt, ( razvanel tu chiar te comporti ca un taran).

 

va multumesc ptr increderea acordata.acum in prag de sarbatori va urez sarbatori fericite , c-a sa va arat ca eu (taranul) sunt mai presus de voi toti. :pardon:(((

firs of all un "taran" cum spui tu nu vorbeste asa... MEDIU DEFAVORIZAT?????? c'mmon... copil sa fii sa nu te prinzi... whatever... oricum povestea poate fi adevarata dar felul in care ai prezentat'o mi se pare foarte original... nu conteaza numele sau unde s'a intamplat ci conteaza intamplarea in sine... pentru ceilalti... se pare ca va intereseaza chiar toate detaliile daca v'ati aprins asa... oricum sfatul meu e sa o lasi in plata ei si sa'ti gasesti pe alta sa o faci geloasa... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat zaf taf oan pe topicul asta te dai ranit ca nu te crede lumea si pe celalalt zici ca razi si tu de lume noi ce sa credem despre tine!! :D

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma da voi chiar nu va dati seama ca asta face CATERINCA aici? Sau nu conteaza? Important este ca vi se da ocazia sa dati sfaturi... :pardon: ce durere sunteti! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
baietzi,io's categoric k asta face glume.de la catrina, fata ulitei, badea vasile.si tot asa.nu cred k ar avea taranul roman acces la calculator sa-si exprime el oful p forum,nu?????? :D

poate mai intra p net totusi sa ne lamureasca.mi-a placut compasiunea initiala d care au dat dovada AiCuraj si Andradada......... ca mai apoi sa si citeasca mesajul cu atentie si sa se razgandeasca.fiti atenti, copii

:pardon:

Poate are internet wireless, mai stii?.:yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma da voi chiar nu va dati seama ca asta face CATERINCA aici? Sau nu conteaza? Important este ca vi se da ocazia sa dati sfaturi... :pardon: ce durere sunteti! :D

 

 

dar stii care-i faza dura?k lumea nu prea citeste cu atentie msg.sunt unii care ink ii mai recomanda lu "baiatul dur" ,badea vasile, sa-si gaseasca p alta...

era clar o gluma,una as zice io care mie mi-a placut.nu atat prin "imaginatia debordanta", dar prin idee.

este evident faptul k se pot introduce k topicuri tot felul d prostii, care sa capteze atentia "stimatului auditoriu".si fara suparare, dar topicul despre "zambetul lu aiCuraj" nu e prea departe.. si am vazut k erau p-acolo cateva pagini.

bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu mi-am dat seama de cand am citit "povestea lui de dragoste"!!Ca are chef de caterinca!Dar acum nu avem ce face daca omu are chef de caterinca :pardon: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

!!daca are omul chef sa faca glume,poti sa'i dai in cap?!!dar..nah..au fost unii care,de dragul glumei sau nu!!iau dat niste sfaturi,asa..ca..!!ce mai poti spune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acest topic este un pamflet orice asemanare cu persoane din viata reala este pur intamplatoare... :pardon:

 

mai da voi aveti iq-ul foarte low ... nu reusiti sa intelegti poveste de iubire dintre badea vasili si catrina a lu' gheorghita-nas-lung... :D

 

 

am vrut sa demonstrez ca se pot face topicuri despre toate nimicurile, astfel incat sa captezi atentia ( premiul intai ptr topicul despre zambetul lui AiCuraj)... sarbatori fericite!!!

 

va invit la mini la cucuietii din deal sa sarbatorim anu' nou...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×