Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

m-a facut de rasul lumii si m-a parasit!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eh,nici chiar asa de exagerat!!eu ti'am spus,in cazcanua i observat,ca..daca chiar vorbesti serios,nu trebuie sa pui chiar asala suflet,dupa o relatie de 2 luni,si..chiar daca ai saunu 30 de ani,nu esti batran,esti inca tanar,si..mai poti intalni multe femei,nu trebuie sa te inchizi.

multumesc tare frumos andrada, esti singura care ma intelege. nu stii cat de dezamgit sunt. imi facusem planuri, stii tu la 30 de ani te gandesti ca ti-a trecut viata si nu ai realizat nimic. ma legaseram tare mult de catrina dar la 16 ani iti sta capul la prostii. ma duc si eu inapoi acasa ca nu mai pot sa stau la net . paote mai vorbim maine mai andradada.

 

noapte buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cati 16 ani?mai...tu chiar vb serios!!asa ceva!!nu stiu ce sa zic!!dar..tu la 30 de ani ai tai,si ea la ai ei 16,nici nu'i de mirare!!!nah..dute dute!!apropo,da...cai ai :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh,si tu acuma..macar asa..de..dragul topicului,sa..nu'l fii deschis degeaba,...si..apropo,daca tot ti se pare asa de amuzant sa razi de lume!!dute in alta parte!!

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh....are si el chef sa ..."mai rada si el de lume"..ce aveti cu saracutul?....ii stricati fantezia...asa..in preajma sarbatorilor??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bade ale tale is oile astea ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×