Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

m-a facut de rasul lumii si m-a parasit!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eram cu Catrina , Catty cum imi placea sa ii spun de 2 luni de zile, timp in care ne intelegeam foarte bine,

dar de la un moment dat a inceput sa nu mai fie cum era la inceput.Atunci am realizat ca o iubeam. Cand a trebuit sa ma paraseasca , m-a chemat in fata ulitei si m-a facut de ras in fata satului intreg.Acum stau la soba si plang si imi vars naduful.sper sa puteti ajuta un amorezat.

Dar am gandesc oare mai am dreptul acum la 30 de ani la iubirea pura?

badea Vasile

 

 

baietzi,io's categoric k asta face glume.de la catrina, fata ulitei, badea vasile.si tot asa.nu cred k ar avea taranul roman acces la calculator sa-si exprime el oful p forum,nu?????? :D

poate mai intra p net totusi sa ne lamureasca.mi-a placut compasiunea initiala d care au dat dovada AiCuraj si Andradada......... ca mai apoi sa si citeasca mesajul cu atentie si sa se razgandeasca.fiti atenti, copii

:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ioi...asta trebuia sa ne faca sa radem, este? :pardon:

 

probabil k da.......

dar imi place k vb cu "ioi" esti ardeleank ceva?

cat d tanarul ""problematic" , poate-l inscriem la "banc show"

npt bn.a,ink ceva.ce om de la tzara vine p forum ,ca mai apoi sa-si bage nick-ul "za taf one"??!!!?!?!?!?

se plictisea omul acasa.... tre sa-l intelegem :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nah!!bene pana sa ne tot dam noi cu parerea,e gluma nu e gluma!!cred..ca..badea vasile,a plecat sa dea la vaci,si sa culce oile!!ca..vad ca nu a mai aparut,sa dea replica :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nimeni nu ma crede , poate cand o s-a apar la stirile de la ora 5 o sa ma credeti eu am incercat sa imi deschid sufletul aici si voi ma raniti in cele mai felurite cai cu putinta. ma doare sa vad ca nimeni nu ma crede, intradevar avea dreptate Victor, acest forum nu elimina diferentele sociale. CE DACA PROVIN DINTR-UN MEDIU DEFAVORIZAT?? de aici s-au sculat marile genii. asteptam un sfat prietenesc; nu a venit. nu aveti pic de compasiune, bun simt, ( razvanel tu chiar te comporti ca un taran).

 

va multumesc ptr increderea acordata.acum in prag de sarbatori va urez sarbatori fericite , c-a sa va arat ca eu (taranul) sunt mai presus de voi toti. :D(((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh,nici chiar asa de exagerat!!eu ti'am spus,in cazcanua i observat,ca..daca chiar vorbesti serios,nu trebuie sa pui chiar asala suflet,dupa o relatie de 2 luni,si..chiar daca ai saunu 30 de ani,nu esti batran,esti inca tanar,si..mai poti intalni multe femei,nu trebuie sa te inchizi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×