Sari la conținut
Forum Roportal
alpad

afaceri

Postări Recomandate

Doresc sa incep o afacere proprie.Am capital,dar nu am idei.Poate cineva sa ma ajute cu un sfat,o parere,o idee,cu ceva...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea sa gasesti ceva in sectiunea anunturi a site-ului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai putea sa gasesti ceva in sectiunea anunturi a site-ului.

 

Mai Andrei pe toata lumea indrumi spe anunturile de pe Roportal :dee

Alpad poate se gaseste cineva care doreste o colaborare.

Mai demult m4trix2003 avea ceva idei http://www.roportal.ro/discutii/ftopic362.html , incearca sa-la contactezi pe el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,dar nu este ceea ce cautam!In plus,am avut experiente destul de neplacute cu asociati in firma si m-am lecuit!O colaborare,sincera sa fiu,este ultimul lucru la care m-as gandi,sau la care as recurge.

Oricum,multumesc pentru sfat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Actualmente lucrez la o firma in functia de jurist.Sunt dispusa sa incep o afacere in orice domeniu din care sa iasa bani!Cand spun "orice domeniu" ma refer la o activitate licita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu cauti asociati presupun ca nici nu doresti o 'infuzie de capital'. Ai banii si doar vrei sa stii ce sa faci cu ei, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O solutie ar fi "the american way" , adica sa te gandesti la ceea ce ti-ar place tie sa faci cel mai mult, la ceea ce faci tu cel mai bine (orice se include aici, inclusiv alte talente, nu neaparat profesia de baza) si la ceea ce se cere pe piata in acest moment.

Daca ti se pare ca ar putea iesi ceva, da-i bataie! :)

 

Nu uita, sa iti faci o firma e un angajament deosebit de serios, pe un cel putin mediu, daca nu chiar lung!!

 

BAFTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu cauti asociati presupun ca nici nu doresti o 'infuzie de capital'. Ai banii si doar vrei sa stii ce sa faci cu ei, nu?

AI INTELES PERFECT DORINTA MEA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-as deschide un restaurant accesibil. Mancarea se vinde in orice sezon :) Bineinteles ca OPC e tot timpul pe capul tuturor (justificat sau mai putin), dar fiind jurist poate vei manevra mai bine problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×