Sari la conținut
Forum Roportal
Activia

Ce fetisuri ai?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am uitat sa spun cand am raspuns la intrebarea topicului creata de clona Activia ca imi place cu mai multi, dar sa fie unul singur. Adica sa fie unul singur, dar in mai multe ipostaze. Si - nu stiu cum sa ma exprim ca sa nu para ca ma contrazic - sa fie realmente mai multi (cat mai multi), catusi de putin unul singur. Poate asa e mai clar, sa fie mai multi, dar sa aiba ADN-uri identice si totusi sa nu fie gemeni. Sper ca nu am lasat loc de vreo confuzie.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa spun cand am raspuns la intrebarea topicului creata de clona Activia ca imi place cu mai multi, dar sa fie unul singur. Adica sa fie unul singur, dar in mai multe ipostaze. Si - nu stiu cum sa ma exprim ca sa nu para ca ma contrazic - sa fie realmente mai multi (cat mai multi), catusi de putin unul singur. Poate asa e mai clar, sa fie mai multi, dar sa aiba ADN-uri identice si totusi sa nu fie gemeni. Sper ca nu am lasat loc de vreo confuzie.

 

 

Poate ceva gen acel film vechi cu Michael Keaton"Multiplicity"?

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce am inteles eu din postul tau e ca ai vrea asta in varianta masculina. :stars:

 

Nu, ma, ceva de genul 10-20 capete cu 10-20 trupuri. Dar nu sunt sigura daca sa vina pe un trup de 1,90 un cap proiectat pt. un trup de 1,70 sau fiecare trup sa fie cu capul lui. Ma mai gandesc si va tin la curent. Ce sa zic, si pe mine ma bulverseaza rau imaginatia asta a mea :stars: si de-aia sunt asa neclara in exprimare. Poate o sa desenez ceva pana la urma.

 

 

 

 

Poate ceva gen acel film vechi cu Michael Keaton"Multiplicity"?

 

Exact. Am scapat de desenat.

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal am atatea fetisuri ca nu le mai tin ordinea si numarul,as putea fi numit "perversiunea" intruchipata de catre puritani si cei cu ochelari de cal(no offence Finnian:)-poate intri si pe acest subiect sa faci morala)

 

Nu am facut niciodata referiri la dvs pe topice pe care le-ati putea citi sau nu, pt a starni rasul altor persoane. Cu privire la altii, da, dar va respectam ceva mai mult.

Inca unul pe lista.

 

Nu stiu daca ati observat ce scria domnul care a deschis topicul - amputari, voma, frecat de straini in autobuz, agresiune sexuala la telefon samd.

Daca a-mi exprima scarba inseamna a avea ochelari de cal, probabil dvs nu aveti nimic impotriva celor care agreseaza straini in public.

 

Atat am avut de zis. Have a nice life.

Editat de Finnian
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut niciodata referiri la dvs pe topice pe care le-ati putea citi sau nu, pt a starni rasul altor persoane. Cu privire la altii, da, dar va respectam ceva mai mult.

Inca unul pe lista.

 

Nu stiu daca ati observat ce scria domnul care a deschis topicul - amputari, voma, frecat de straini in autobuz, agresiune sexuala la telefon samd.

Daca a-mi exprima scarba inseamna a avea ochelari de cal, probabil dvs nu aveti nimic impotriva celor care agreseaza straini in public.

 

Atat am avut de zis. Have a nice life.

 

 

Dar repede te ataci:) Am zis-o la misto deh:)In fine.Have a great day and be good:)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.unii se excita cand vad persoane amputate sau manechine sau transexuali

2.unii barbatii le place lacrimile sii excita

3.altii sa fie piscati de furnici

4.sau se excita cu copaci

5.sau le plac femei care poarta penis de cauciuc

6.sau sa suga lapte din tzatza cand o fac

7.sunt la care le plac voma sau muci si asta ii excita foarte tare

8.sau ursuleti de plush

9.sunt barbati care o fac cu teava de espament de la masini

10.se imbraca ca niste bebe cand o fac

11.credeti ca asta vine de la faptul ca se cauta placerea sau e din cauza ca e nebuni la cap de mici ca asa sau nascut sau credeti ca e e de la poluare care strica creierul sau e de la altceva

 

1.Adica se excita la gandul ca unii oameni au trecut prin ceva dureros si traumatizant care le-a facut viata mai dificila pentru totdeauna.

2.Adica sadici, nu? Cam ce activitate ar avea un asemenea rezultat daca nu sado-masochism, viol, bataie etc?

3.Ar trebui sa mai aspire daca au ajuns sa il calareasca furnicile in pat.

4.Adica se freaca de copaci ca niste caini?

5.Cam ce fel de barbati sunt aia si unde intra penisul ala de cauciuc?

6. :x

7.Voma si muci? La spital cu ei.

8.Orice leaga practicile sexuale de copilarie este un lucru bolnav.

9.Se pot rani sau le poate ramane acolo, plus ca nu e deloc igienic.

10. Au nevoie de tratament.

11. Cred ca mai multi factori sunt de vina si ca unii dintre acesti indivizi sunt periculosi (sadicii in special). Cred de asemenea ca esti nitel certat cu limba romana.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si imi mai place sa ma frec de oameni in autobuze agolmerate si asta ma ecscita foarte tare

si sa dau telefoane la oricine din cartea de telefon sa vorbesc murdar

 

parerea mea personala si propie este ca vine de la placere asta, de la atractia spre ceva care te atrage ca un magnet, ca eu asa m-am nascut asa simt din copilarie dar nu cred ca am probleme la etaj eu zic ca e ceva normal daca nu face rau la nimeni

 

Penal rau. Nu stiu in Romania, dar in alte parti ai fi reclamat pentru treburile astea si pe buna dreptate. Nu te poti folosi de oameni pt placerea ta sexuala, impotriva vointei lor. Nu sunt papusile tale gonflabile.

 

Am dat peste multi de-alde tine, care se freaca de femei si minore in mijloacele de transport, si-o freaca in tufisuri si si-o scot din pantaloni prin parcuri, in fata elevilor de scoala primara etc etc etc.

 

Candva e posibil sa ajungi in puscarie.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×