Sari la conținut
Forum Roportal
Activia

Ce fetisuri ai?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fiecare are dorinti secrete si e excitat de ceav unii vor sa poarte damele pantofi cu toc sau femei care se ecscita cand vad barbati cu par unii se excita cand vad persoane amputate sau manechine sau transexuali

 

sunt femei care le place sa se inchipuie ca sunt barbati cand o fac

unii barbatii le place lacrimile sii excita altii sa fie piscati de furnici sau se excita cu copaci sau le plac femei care poarta penis de cauciuc sau sa suga lapte din tzatza cand o fac sau le plac uriase

sunt femei care se excita cand fura si au orgazm

 

sunt la care le plac voma sau muci si asta ii excita foarte tare sau ursuleti de plush

sunt barbati care o fac cu teava de espament de la masini sau se imbraca ca niste bebe cand o fac

 

credeti ca asta vine de la faptul ca se cauta placerea sau e din cauza ca e nebuni la cap de mici ca asa sau nascut sau credeti ca e e de la poluare care strica creierul sau e de la altceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca asta vine de la faptul ca se cauta placerea sau e din cauza ca e nebuni la cap de mici ca asa sau nascut sau credeti ca e e de la poluare care strica creierul sau e de la altceva

 

nu poti sa stii ce inghetata iti place pana nu le incerci pe majoritatea. asa este si in cazul sexului.

consider ca ce faci e motivat de faptul ca vrei sa simti placere. ca sa aflii ce-ti face si ce nu placere, trebuie sa experimentezi :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetisurile au musai legatura cu sexualitatea? Pentru ca daca nu , am si eu cateva mini-fetisuri .:lol2:

 

 

nu sunt numa cu sexualtatea sunt de taote felurile asa ca poti sa zici ca ma intereseaza si sa o sa va zic si eu cateva fetisuri ale mele: mie-mi place uleiu si visez sa fac cu cineva tot in ulei peste tot dar nu am itnalnit inca pe cineva sa fac asa asa ca imi fac eu de capu meu cu ulei

si imi mai place sa ma frec de oameni in autobuze agolmerate si asta ma ecscita foarte tare

si imi place cand persoana are pircieng si sa dau telefoane la oricine din cartea de telefon sa vorbesc murdar si imi mai place sa poarte palarie pe cap cand o facem numai cand vad o palarie si sunt gata in sinea mea

 

parerea mea personala si propie este ca vine de la placere asta, de la atractia spre ceva care te atrage ca un magnet, ca eu asa m-am nascut asa simt din copilarie dar nu cred ca am probleme la etaj eu zic ca e ceva normal daca nu face rau la nimeni

Editat de Activia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un fetis cu o grasa, care mananca aripioare de pui de pe mine, ma unge cu sos de usturoi pe la incheieturi, pe la reumatism si imi sopteste suav la ureche ca sunt cel mai chipes si ca ii ofer placeri, pe care pana acum le experimenta numai la dealu' negru cand sfaraiau gratarele.

 

P.S. Mrrrr.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

credeti ca asta vine de la faptul ca se cauta placerea sau e din cauza ca e nebuni la cap de mici ca asa sau nascut sau credeti ca e e de la poluare care strica creierul sau e de la altceva

 

Pfff...mai trebuie sa intrebi ? Sigur e de la poluare si ca e nebuni la cap de mici. doh.gif

 

Daca-ti povestesc io de fetisurile mele o sa zici ca-s buna de legat. Io de mica-s asa ca am trait langa o rafinarie si mi sa poluat creierul.:rot:

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana nu incerci de toate nu prea poti spune ca ai o cunostinta de cauza.In fapt fetisurile sunt ceva misto si excitant.Mai trist este pt. cei care nu-si pot satisface dorintele intime caci nu au cu cine...nu oricine poate fi fetishist si deschis emotional chiar si in cazul unui cuplu ce de altfel duce o viata sexuala normala dar nu iesita din comun in sensul de a explora deschis orice lucruri ce le considera sexy ori exciting in mintea fiecaruia ..de fapt ceva kinky face sexul mult mai erotic cu conditia(repet) de a avea un partener interesat si doritor ca si tine.In ziua de azi,missionary position e ceva dstul de rar folosit unless il faci doar in trecere ca incalzire:)

In final,iubitul/iubita este acel fetish total si de savurat constant de la talpi in sus fara doar si poate.

 

Personal am atatea fetisuri ca nu le mai tin ordinea si numarul,as putea fi numit "perversiunea" intruchipata de catre puritani si cei cu ochelari de cal(no offence Finnian:)-poate intri si pe acest subiect sa faci morala)si daca nu le-as fi facut pe toate aproape(am avut noroc de partenere deschise pt. explorari de orice fel)m-as simti neimplinit sexual si stiu ca mi-ar fi parut rau,pt. ca oricine are fetisurile lui/ei dar ori ii este teama sau rusine sa le arate partenerului ori el/ea nu sunt compatibili catre acest drum.Dar consider ca e mult mai grav sa le tii in tine si sa nu le materializezi.Este frustrant si duce si la lipsa de satisfactie sexuala chiar.

 

In the end,nu-s deloc pervers ci foarte generos cand este vorba de sex.Nu vad nimic rau in asta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×