Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

La moda cu orice pret?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Naema,ai mila.Nu ma gandeam la fotografii pentru exemplificare.Imi vine sa imi scuip in san.

Imi amintesc acum de o alta "moda" de vara pe care am omis-o. Manusile din material textil.Chiar si bumbac,dar la 38 de grade ?

Sper sa treaca si moda piercing-urilor cat mai repede. Poarta unele niste bobite mici pe nas.Uneori arata bine dar nu stiu de ce ,in cazul unora ,zau ca seamana cu un cos acneic.

La baieti sunt extrem de impresionat de cristalele acelea cat unghia,aplicate in lobul urechii ,mai ales cand au produs un inceput de infectie,dar asta am mai spus-o parca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La baieti sunt extrem de impresionat de cristalele acelea cat unghia,aplicate in lobul urechii ,mai ales cand au produs un inceput de infectie,dar asta am mai spus-o parca.

Aia ca aia, dar ce nu am sa inteleg niciodata este, de ce ca baiat, ti-ai pus cercei in ambele urechi ? :spiteful:

Si nici nu cred ca cineva va veni cu un raspuns pertinent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi vine doar sa scuip.

Tu iti permiti, noi nu! :spiteful:

 

Cu toate astea, eu cred ca oamenii astia nu au oglinzi acasa. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu toate astea, eu cred ca oamenii astia nu au oglinzi acasa. :spiteful:

Au cum nu ? Numai ca imaginea reflectata in oglinda si cea din mintea lor nu se potrivesc.

La fel ca aia care merg la American Idol si le sparg timpanele la juriu sau ii baga in coma, iar dupa ce sunt dati afara sunt culmea de indignati si suparati ca nu li sa apreciat talentul muzical de care ei sunt absolut convinsi.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Au cum nu ? Numai ca imaginea reflectata in oglinda si cea din mintea lor nu se potrivesc.

Eu nu ma refer la oglinjoare. Ci oglinda, mare, sa te vezi cu totul si cum arati.

Si mai ales, cat de ridicol. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aia ca aia, dar ce nu am sa inteleg niciodata este, de ce ca baiat, ti-ai pus cercei in ambele urechi ? :)

Si nici nu cred ca cineva va veni cu un raspuns pertinent.

 

Un cercel sau doi,o ureche sau ambele,daca omul asa a considerat el,ma rog accept,dar sa puna dracului niste bijuterii decente ,din materiale decente si sa o faca in cabinete autorizate. Macar atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×