Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Femeile frumoase se simt singure?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

n-auzi ca ele sunt singure pentru ca vor o relatie serioasa si sa poata purta o discutie normala?

:wub: :) asta e mai tare ca Vacanta Mare :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai luat pauza de cafea...

mneeaaa..

nu beau cafea.. :wub:

 

asa sunt eu..

cred ca am si o teama..

doar gura-i de mine..in rest --sunt timid si nu ma tratez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca femeile frumoase sunt singure pt ca sunt frumoase, cred ca sunt singure din alte motive.

Daca esti frumoasa, barbatii te vor si e misto.

Depinde pt ce te vor si depinde de ce are nevoie femeia repsectiva. Daca vrea doar sex, e super. Daca vrea mai mult... frustrareeee!

 

n-auzi ca ele sunt singure pentru ca vor o relatie serioasa si sa poata purta o discutie normala?

Uite un om care stie :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar daca o iei prin incercari... nu stiu unde ajungi.

Poate ca te obisnuiesti cu ele si ramai asa...

Sau poate sa te obisnuiesti cu ideea si sa nu iti mai stea in gat, atunci incepi sa te porti normal si poate ii vine omului ideea ca pe langa sex femeia frumoasa si desteapta mai e buna si la altceva, ca ia uite, glasuieste si, ia uite, nu spune prostii, si ia uite, nu are greata-n sange, si, ia mai uite, mai are si piciorusele alea luuungi si fin epliate bine proptite pe pamant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum toti vor sex prima oara, de restul trebuie sa te ocupi, sa vezi daca mai poti scoate si altceva din el.

Dar daca o iei prin incercari... nu stiu unde ajungi.

Poate ca te obisnuiesti cu ele si ramai asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar daca o iei prin incercari... nu stiu unde ajungi.

Poate ca te obisnuiesti cu ele si ramai asa...

Eu cred ca femeile vor cai verzi de pe pereti, un bou tot se va gasi sa ia o vaca, dar ele vor tauri, uitand ca sunt doar niste vite jigarite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mneeaaa..

nu beau cafea.. ;)

 

asa sunt eu..

cred ca am si o teama..

doar gura-i de mine..in rest --sunt timid si nu ma tratez.

:)

Atunci ai respectul meu!

 

Eu cred ca femeile vor cai verzi de pe pereti, un bou tot se va gasi sa ia o vaca, dar ele vor tauri, uitand ca sunt doar niste vite jigarite.

Eu nu cred ca ma incadrez aici :)

Adica ar fi bine sa fie taur cand e de tras la jug sa aiba viteii ce suge, dar altfel, cred ca ar fi prea obositor... pt mine! :wub:

 

Sau poate sa te obisnuiesti cu ideea si sa nu iti mai stea in gat, atunci incepi sa te porti normal si poate ii vine omului ideea ca pe langa sex femeia frumoasa si desteapta mai e buna si la altceva, ca ia uite, glasuieste si, ia uite, nu spune prostii, si ia uite, nu are greata-n sange, si, ia mai uite, mai are si piciorusele alea luuungi si fin epliate bine proptite pe pamant.

Mdaaa, ce bine ar fi sa fie si primul!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum toti vor sex prima oara, de restul trebuie sa te ocupi, sa vezi daca mai poti scoate si altceva din el.

 

Nu cred ca te poate contrazice vreun barbat. Nici unul cand vede o tipa nu-si imagineaza sa-si faca familie cu ea. o viseaza alaturi de el pentru un sex :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o viseaza alaturi de el pentru un sex :wub:

Kko, sa stii ca exista si oameni (da, barbati) care pot vedea si altceva pe langa asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×