Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Femeile frumoase se simt singure?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Femeile frumoase promovate ( de fapt, expuse de dragul ratingului) la greu de tabloide si in emisiunile TV gen tabloid nu vor fi niciodata singure! Atata vreme cat fotbalistii doresc un atarnache decorativ la bratul sau in decapotabila lor.

Femeile frumoase care se intampla sa fie si destepte, au sanse foarte mari sa fie si sa ramana singure. Prea multi barbati isi doresc ce vor fotbalistii si se simt inhibati de aceste femei care se dovedesc a fi mai mult decat blonde si-atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acest subiect a fost tratat si in serialul de comedie Doi barbati si jumatate. Asa mi-am amintit de vorbele frumoasei brunete. In serial Charli(in rol de Casanova) ii explica nepotului ca femeile frumoase sunt abordabile, dar barbatii nu le baga in seama considerand ca nu au nici o sansa sa iasa cu ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suleimanule, pe tine nu te-a gasit niciuna "buna" pentru una rapida?

de cand sunt ocupat nu..

poate felul meu de a fi--familist si monogam convins a facut in asa fel incat sa creez o bariera ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile frumoase promovate ( de fapt, expuse de dragul ratingului) la greu de tabloide si in emisiunile TV gen tabloid nu vor fi niciodata singure!

Sunt doar pentru sex si expunere in public. Cate dintre ele au o relatie, daca tot veni vb de folbalisti, fara compromisuri?

Problema in cazul cu fotbalistii este ca le trec anii fetelor si vin alte ,,Barbi'' din urma si le i-a locul.

,,Bomba'' sexy a lui Tanase se revarsa cat era de grasa. Dar poate compensa cu inteligenta :wub:))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand sunt ocupat nu..

poate felul meu de a fi--familist si monogam convins a facut in asa fel incat sa creez o bariera ..

Ai luat pauza de cafea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singura diferenta notabila dintre o femeie frumoasa si una mai putin frumoasa (pentru ca toate suntem frumoase, da ! :wub: ) este numarul de barbati care vor sa o ... iubeasca. Restul diferentelor ori deriva din asta, ori sunt mitologie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt doar pentru sex si expunere in public. Cate dintre ele au o relatie, daca tot veni vb de folbalisti, fara compromisuri?

Problema in cazul cu fotbalistii este ca le trec anii fetelor si vin alte ,,Barbi'' din urma si le i-a locul.

,,Bomba'' sexy a lui Tanase se revarsa cat era de grasa. Dar poate compensa cu inteligenta :wub:))))

noi nu vorbim aici de pitipoance.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca femeile frumoase sunt singure pt ca sunt frumoase, cred ca sunt singure din alte motive.

Exemplu: Madalina Manole

 

Femeie frumoasa, realizata pe plan familiar si profesional, dar se simtea urata si singura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca femeile frumoase sunt singure pt ca sunt frumoase, cred ca sunt singure din alte motive.

Daca esti frumoasa, barbatii te vor si e misto.

n-auzi ca ele sunt singure pentru ca vor o relatie serioasa si sa poata purta o discutie normala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×