Sari la conținut
Forum Roportal
Korg_90

Problema cu diablo 2

Postări Recomandate

va rog ajutatzi-ma careva cu o chestie:

am o problema cu diablo 2 pe winXP cu SP 2: nu merge deloc....... se blocheaza, ramane ecranul negru.....si atat. nu mai raspunde nimic.

 

am un calc. care AR TREBUI sa il suporte:

P4 Prescott - 3 ghz, HT 2 (hyper threading 2), fsb 800 mhz, 1024 kb L2 cache, LGA 775

placa de baza ASUS Proactive P5GD1

placa video ATI Radeon X800 - 256 mb GDDR3 - 256 biti

1024 mb RAM - 400 mhz - dual channel

 

am incercat si faza cu compatibility mode (click dreapta pe exe. , properties --> compatibility --> setari pe win98/winME) si tot nu merge !!!!!

 

incep sa imi pierd rabdarea cu el !!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa schimbi driverele de la placa video...eu jucam diablo 2 pe un comp cu procesor de 900, 256 ram si placa video de 32..si mergea destul de bine ..pana la lumea a 5-a :smartass:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incearca sa schimbi driverele de la placa video...eu jucam diablo 2 pe un comp cu procesor de 900, 256 ram si placa video de 32..si mergea destul de bine ..pana la lumea a 5-a :smartass:)

 

 

am facut si asta..... sa vad daca merge cu patch 1.09 (il iau acu - adik cand skriu mesaju asta io downloadez)

 

multzam oricum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bre, l-am rezolvat (nu stiu cum, si mai important, nu stiu dak o sa se blocheze shi la mine in lumea 5, dar am inceput sa dau click-uri in stanga si-n dreapta si pana la urma a mers......da' am crapat la el vreo 2 ore

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×