Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

topul participantilor(topic pentru concurs)

Postări Recomandate

De ce apare username-ul meu bolduit?

 

cred ca cei bolduiti merg la arsenal :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In maxim doua saptamani daca se bolduiesc toti userii inscrisi asta inseamna > cu cat sunt mai multe puncte cu atat se mareste numarul de participanti la Arsenal

 

eu asa am inteles regulamentul

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce nu ar merge toti bolduiti? De ce atata neincredere ? Nu era si regula asta inainte ? Au zis peste 5000 de puncte peste echipa merg la Arsenal

 

 

si daca se mai fac peste 5000 in interval de anumite zile se mareste numarul . Unde a oscilat regula?

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In maxim doua saptamani daca se bolduiesc toti userii inscrisi asta inseamna > cu cat sunt mai multe puncte cu atat se mareste numarul de participanti la Arsenal

 

eu asa am inteles regulamentul

 

la fel intelesesem si eu, numai ca, asa cum orice joc pe lumea asta are reguli oscilante, aici se pune problema cati din cei cu bold (nici o aluzie la locul boldului) de pe tabelul principal vor merge, in afara de cei descrisi mai sus... daca nu, se aplica formula: el (neparticipantul la Arsenal) pe alt tabel este...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai de ce nu ar merge toti bolduiti? De ce atata neincredere ? Nu era si regula asta inainte ? Au zis peste 5000 de puncte peste echipa merg la Arsenal

 

 

si daca se mai fac peste 5000 in interval de anumite zile se mareste numarul . Unde a oscilat regula?

 

:suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

anyway om trai si om vedea . eu sunt curioasa :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subiect epuizat.Topic inchis ,mutat in arhiva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×