Sari la conținut
Forum Roportal
Leonking

Locuri exotice de facut dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna seara...

 

era dimineata devreme, eram la o nunta pe sfarsite, se dansa "gaina" (ce-o mai fi si aia) si m-am impiedicat intr-o fata de masa... m-am trezit sub masa, intre picioarele viguroase ale unei planturoase verisoare de-a miresei, beata moarta, si care nu m-a lasat pana n-am "spovedit-o" ...

 

nunta inca mergea...

 

voi? ce ne puteti spune?

detalii savuroase, comicarii, picanterii... promit sa va povestesc cum era cu liftul din blocul vecin, si cum am ajutat-o pe fosta cumnata sa ude florile de la mormantul soacrei comune...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cateva minute de plimbare pe malul unui rau, ne intrebam curiosi unde ar fi locul potrivit sa ramanem singuri. Era totul loc deschis, parc, barci pe apa, oameni care se plimbau. Nu prea era chip. Am urcat in masina ei, nu prea mare la categorie si am luat-o la drum. La cateva sute de metri am observat un mic drum alaturat. A tras pe acel drum si am uitat unde suntem. Doar masinile care treceau pe artera principala ne dadea cate un fior din cand in cand dar nu ne putea opri nici politia cred... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ERAM LA COTA 1400...

 

si mergeam noi asa prin poiana dinspre cota 2000, cam la 200 de metri de hotel, spre varf...

ne-am apucat tovaraseste de munca, cu simt de raspundere, si am dat totul jos de pe noi, sa nu ne impiedice in procesul de productie... inclusiv ceasurile, pe care le-am prins unul de altul, ca 2 inele asa...

 

pe cand cautam hainele, pe la 15.30 dupa amiaza asa, ne trezim aplaudati de vreo 30 de persoane de pe terasa hotelului, dar aplauze la scena deschisa...

 

apoi, la masa de seara, un ospatar ne-a adus ceasurile, spunand ca ni le-a gasit un turist de la o alta masa, si ca sigur sunt ale noastre... la intrebarea noastra cine e cel care le gasise, ca sa-i multumim, omul a ramas anonim, dar ne-a si trimis o sticla de vin, cu dedicatie de multumiri pentru show... asa ceva nu mai vazuse omul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ERAM LA COTA 1400...

 

si mergeam noi asa prin poiana dinspre cota 2000, cam la 200 de metri de hotel, spre varf...

ne-am apucat tovaraseste de munca, cu simt de raspundere, si am dat totul jos de pe noi, sa nu ne impiedice in procesul de productie... inclusiv ceasurile, pe care le-am prins unul de altul, ca 2 inele asa...

 

pe cand cautam hainele, pe la 15.30 dupa amiaza asa, ne trezim aplaudati de vreo 30 de persoane de pe terasa hotelului, dar aplauze la scena deschisa...

 

apoi, la masa de seara, un ospatar ne-a adus ceasurile, spunand ca ni le-a gasit un turist de la o alta masa, si ca sigur sunt ale noastre... la intrebarea noastra cine e cel care le gasise, ca sa-i multumim, omul a ramas anonim, dar ne-a si trimis o sticla de vin, cu dedicatie de multumiri pentru show... asa ceva nu mai vazuse omul...

 

pe la 15.30 ati cautat hainele dar intrebarea e la cat ati inceput?

Cred ca e interesant sa stii ca ai fost la scena deschisa...

daca era mai tarziu aveati probleme cu tantarii, si pot produce probleme, nu gluma ( nu stiu daca la cota 2000 sunt, nu mai tin minte)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)

Suna ca si cum unii au confundat trecutul cu fanteziile :) .

ON: In pat si numai in pat , asa sa ma ajute Dumnezeu . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ERAM LA COTA 1400...

 

si mergeam noi asa prin poiana dinspre cota 2000, cam la 200 de metri de hotel, spre varf...

ne-am apucat tovaraseste de munca, cu simt de raspundere, si am dat totul jos de pe noi, sa nu ne impiedice in procesul de productie... inclusiv ceasurile, pe care le-am prins unul de altul, ca 2 inele asa...

 

ce vrajeala!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:)

Suna ca si cum unii au confundat trecutul cu fanteziile :o: .

ON: In pat si numai in pat , asa sa ma ajute Dumnezeu . :)

 

 

da pe jos te dor oasele? :)

 

mie imi place pe tavan....nu am reusit inca dar perseverez :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Povestit de o amica acum cateva zile: cuplu tanar, in poienita...ea incerva de mai multa vreme sa il corupa spre tandreturile in natura, el o fire mai timida asa... si, ca mai toti barbatii, cu o nevoie de securitate dezarmanta in el :P)... in fine, cuplu tanar in poienita.... se dezbraca, se apuca ei de treaba... peste 2 minute se aude el: "Auzi, avem o problema...'" "Ce problema?" "Nnu mai pot sa ma tin.." Asta mica se uita in jurul ei, si se tot uita, cu amnuntul, si nelamurita, intreaba: "De ce?" "Pentru ca sunt foarte excitat." =))))))))))))))))))))))). Asta mica crezuse ca se tinea el de ceva =)))))))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu te cred, dar inca nu e tarziu, mai poti incerca si altceva, nu cred ca vei regreta.

 

 

 

 

monteaza oglinda pe tavan, si te vezi pe tavan :)

 

ma gandeam la alta varianta, dau tavanul jos si asa am si vedere la stele....ce romantic...tavanul dedesubt, cerul deasupra....ehhh.... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×