Sari la conținut
Forum Roportal
BiliOnaire[;x]

Ce sa fac ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut la toti.Sunt nou pe acest forum! Sper sa ne intelegem bine.Sa va zic ce ma supara :D .

Deci,acum sa zic 3 luni,eram la fotbal si un prieten de`al meu a sunat o fata,si aceasta a mai venit cu una,era mai mica ea asa :yahoo: dar nu prea conteaza.Dupa ce au plecat,am mai jucat 30 min fotbal si am plecat,la scara blocului pe o banca,2-3 prieteni imi tot ziceau ca unei fete ii place de bine 2 baieti si o fata,amandoi prieteni/prietene cu ea.Cand am ajuns acasa m`a bagat in lista,nu am stiut cine este .. si dupa mi`a zis prietenu meu ca era ea,i`a dat Y!M meu,nu am nimic impotriva.Dupa o saptamana aproximativ,m`a tot stresat tov`u sa mergem in oras,am fost,era si ea acolo,cand am vazut'o am inceput sa rad,nu imi placea deloc ! Dupa 2 zile am fost la piscina,cu niste prieteni si 4 fete,era si ea acolo,ea nu a venit cu noi ea sta prin centru eu stau putin mai departe de ea oricum ajung repede la ea,dupa aceasta am mai vorbit putin pe mess,de o saptamana aproape doua,nu mai vorbesc cu ea...ma rog am si uitat :yahoo: de 3 saptamani imi place la nebunie de ea,prima oara nu imi placea deloc,acum imi place ff mult..am mai fost pe la ea prin centru..si am aflat ca era cu un fraier era gen "EMO" zici ca era copil,sincer ! Am asteptat ca prostu si am facut o mare greseala..daca as fi putut sa intorc timpu as face`o da..asta e toti gresim :nhl: . E cu tipu ala de 3 zile aproape,daca face fitze il ard,dar fara sa fie ea pe acolo..ca asa ne certam rau de tot si chiar ca numai am nici o sansa la ea,doar sa il prind o data singur,dar si asa crek ii spune ala ca e cam copil :rock: acum nu stiu daca mai ii place de mine,trebuia sa actionez cand ii placea da..asa sunt eu...astept mai mult sa cunosc omu :eek: .

 

As vrea niste sfaturi.

Tin sa zic ca,cand plec pe afara,nu conteaza,incerc sa arat cat mai bine,schimb hainele in fiecare zi,ma dau cu parfum,de o luna ma duc si la sala,nu vreau sa arat ca ala slabanog :yahoo: e slab rau ala zici ca`i chibrit :( nu stiu cum a putut sa ii placa ei de el :think: crek daca ii ziceam...sigur vroia.

 

Astept niste sfaturi ! Please,fara glume de prost gust.

Thx

 

Sa mai astept pana se desparte de el ? Si sa ma duc atunci sa actionez? :lol2:

 

-.- Astept sfaturi de la baieti si fete,in special fete,as vrea sa stiu ce va place voua la barbati.

 

Scuze pt greseli,eu cand scriu nu ma uit la tastatura..am scris 83 de cuv pe minut..deci.. pe un forum s`a luat unu de mine ca, de obicei cand pui ,(virgula) trebuie sa lasi neaparat space,e regula la scris pe pc,o stiu dar o cam uit mereu -.- .

 

 

Thank.

Inca o data fara glume ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Du-te dom'le si actioneaza. N-ai nimic de pierdut. Ce tot atat te framanti: daca ma place, daca nu ma place....bla bla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai astept pana se desparte de el ? Si sa ma duc atunci sa actionez? :rock:

Pai dupa ce a plecat trenul din gara ce mai vrei, sa te sui in el? ... Ai cam pierdut ocazia.

 

Nu prea are rost sa incerci marea cu degetul, ca femeile au un caracter destul de practic, adica nu dau vrabia din mina (copilul emo) pentru cioara de pe gard (chiar daca merge la sala). Si nici prea disperat nu e bine sa pari...

 

Cea mai buna varianta e sa ramii in cercul ei de prieteni si daca se desparte de el sa incerci atunci. Iar pina atunci, poate si gasesti pe altcineva.

 

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Offf -.- , stii,ea nu stie inca ca o plac:) si ala dupa parerea mea e cam... :huglove: oricum,mai mult de 1 luna 2 maxim nu dureaza relatia :cry: sunt sigur si dupa ... o sa ma asigur ca nu mai ratez si de data asta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Offf -.- , stii,ea nu stie inca ca o plac:) si ala dupa parerea mea e cam... :cry: oricum,mai mult de 1 luna 2 maxim nu dureaza relatia :cry: sunt sigur si dupa ... o sa ma asigur ca nu mai ratez si de data asta !

auzi?

tu joci sah?

:huglove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum imi vine sa ma dau cu capu de toti pereti :huglove:

Persevereaza! :cry:

Editat de Sicily

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu. Cum ai ajuns la aceasta concluzie? :huglove:

 

 

Acum imi vine sa ma dau cu capu de toti pereti :cry:

dupa intensitatea strategiei pe termen mediu si lung... vrei sa faci si o planificare cincinala de abordare a subiectului, cu dezvoltari pe etape, si cicluri de productie?

te sprijinim si acolo, ca ne pricepem...

 

iar pe termen scurt, ar fi o rezolvare actiunea ce ti-o propui... am eu un loc, chiar scrie ca e destinat activitatilor pe care le intentionezi...

Editat de Leonking

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×