Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Cat de enervanti putem fi uneori

Postări Recomandate

o vrea sa se faca agricultor? :huglove:

stiu si eu...

nu cred,are o problema acum;buricul nu mai sta lipit de sira spinarii ci revarsa peste centura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu si eu...

nu cred,are o problema acum;buricul nu mai sta lipit de sira spinarii ci revarsa peste centura.

ai vazut tu asta personal si cu ochii tai?

 

si iti pare rau?

 

(daca nu, inseamna ca poti sa-l accepti asa cum este)...

daca da, atunci esti gelos pe "munca" lui?

 

 

Ma enerveaza oamenii lipsiti de empatie .

Ca sa fiu mai ontopic, ma enerveaza barbatii care merg pe scaunul din dreapta si nu se pot abtine sa dea indicatii. Chit ca nu le cere nimeni si nici nu e cazul, dau ei indicatii asa, ca sa fie siguri ca stie si tampita sa dea prioritate de stanga intr-un giratoriu, de exemplu, ca doar aia de la politie i-au dat permisul ca sa circule asa, pe ochi frumosi.

 

cred ca o sa fac un topic nou... femeia la volan...

ca sa testez nivelul de empatie din trafic... cu traficantii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma enerveaza oamenii lipsiti de empatie .

Ca sa fiu mai ontopic, ma enerveaza barbatii care merg pe scaunul din dreapta si nu se pot abtine sa dea indicatii. Chit ca nu le cere nimeni si nici nu e cazul, dau ei indicatii asa, ca sa fie siguri ca stie si tampita sa dea prioritate de stanga intr-un giratoriu, de exemplu, ca doar aia de la politie i-au dat permisul ca sa circule asa, pe ochi frumosi.:cry: :huglove:

Editat de Sicily

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma enerveaza oamenii pasivi. Asteapta altii sa le faca treaba daca se poate.

 

Exemplu: inundatiile

 

Erau care stateau la pescuit, iar voluntari veniti in zona le faceau treaba ca sa nu le fie inundate casele.

Aveau si justificare: ,, nu ne-a invitat nimeni''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...ma enerveaza oamenii care sustin o idee pana in panzele albe si maine sustin opusul ei cu aceeasi ardoare.

io sunt una dintre ei, din pacate.

 

ma mai enerveaza ca unii castiga o disputa chiar daca n-au dreptate pt ca nu stiu cum, dar au mai multe argumente de moment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm...ma enerveaza oamenii care sustin o idee pana in panzele albe si maine sustin opusul ei cu aceeasi ardoare.

io sunt una dintre ei, din pacate.

si eu sunt la fel :huglove: . din nefericire, mie mi se intampla sa am opinii diametral opuse despre acelasi subiect , chiar in aceeasi zi. da' ma consolez cu gandul ca este zodia de vina :cry:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu sunt la fel :huglove: . din nefericire, mie mi se intampla sa am opinii diametral opuse despre acelasi subiect , chiar in aceeasi zi. da' ma consolez cu gandul ca este zodia de vina :cry:.

 

varsator? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...ma enerveaza oamenii care nu au ,,los test

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×