Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Cat de enervanti putem fi uneori

Postări Recomandate

Cu totii avem fixuri, cu totii avem idei preconcepute, dar cat de enervanti putem fi pentru cei din jur?

 

8247343.jpg

 

Spre exemplu, aveam un sef care avand o diploma de facultate se credea mare inginer. Orice spuneai el trebuia sa te contrazica ca era inginer. Chiar intr-o discutie a folosit fraza: ,,ce stie el mai bine ca mine? ca doar sunt inginer! ''

Am inceput sa ma enervez cand se trezea cate unul sa se laude ca e inginer din cauza lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In trafic am o alta nemultumire. Sunt soferi care nu-ti acorda prioritate, intra in fata ta si dupa iti multumeste cu avariile. In cazuri de gemul ma irita situatia la maxim.

 

Tot legat de soferi am o alta nemultumire: aruncatul chistoacelor de tigara pe partea carosabila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu pe cineva care are diploma de licenta intr-un domeniu umanist, parca, si nu accepta nici o contrazicere pe teme tehnice, pentru ca el oricum, in orice moment, e licentiat... adica ceva de genul: sefu-i sef si-n pielea goala...

il suportam pentru ca de o bucata de vreme se mai da pe brazda, mai accepta si opiniile altora, uneori chiar impotriva vointei lui... si-i place johnnie walker red label... :huglove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
il suportam pentru ca de o bucata de vreme se mai da pe brazda, mai accepta si opiniile altora, uneori chiar impotriva vointei lui... si-i place johnnie walker red label... :huglove:

 

O fi simtit ca este marginalizat. Dar de multe ori apartenenta la grup te determina sa te mulezi dupa grup, asta daca vrei sa faci parte din el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O fi simtit ca este marginalizat. Dar de multe ori apartenenta la grup te determina sa te mulezi dupa grup, asta daca vrei sa faci parte din el.

nooo... el e-mule...

Editat de Leonking

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu stiu pe cineva care are diploma de licenta intr-un domeniu umanist, parca, si nu accepta nici o contrazicere pe teme tehnice, pentru ca el oricum, in orice moment, e licentiat... adica ceva de genul: sefu-i sef si-n pielea goala...

il suportam pentru ca de o bucata de vreme se mai da pe brazda, mai accepta si opiniile altora, uneori chiar impotriva vointei lui... si-i place johnnie walker red label... :huglove:

si eu mai stiu unul care se crede " l'ombelico del mondo ", vede-insa-de la o vreme ca-i cam singur in zona(de fapt asa-i;nu sunt 2 ombilice) si a inceput sa se mai dea pe brazda si el la randul lui;ce-o fi cu el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu mai stiu unul care se crede " l'ombelico del mondo ", vede-insa-de la o vreme ca-i cam singur in zona(de fapt asa-i;nu sunt 2 ombilice) si a inceput sa se mai dea pe brazda si el la randul lui;ce-o fi cu el?

o vrea sa se faca agricultor? :huglove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×