Sari la conținut
Forum Roportal
HY2ROGEN

RDS VS CLICKNET VS AKTA!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Care-i mai bun ? :doh: (trebuie sa-mi schimb providerul si am nevoie de mai multe pareri : cum va merge ? viteza? e bun de ceva?

 

AJUTATI-MA VA ROG!!!!!!! :)

 

PLZ raspunsuri scurte [cum merge] , [viteza] , [e bun de ceva?(pareri personale)]

Editat de HY2ROGEN

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ar strica sa si argumentezi sfatul tau.

 

am avut cativa ani abonament la ei. serviciile erau proaste, client-service nu exista, erai tratat ca un dusman. apoi am reziliat contractul. m-au pus sa platesc luna in curs si o luna in avans. trei ani dupa imi trimit somatie sa platesc niste servicii inexistente, deoarece smecherii aia nu au vrut sa inregistreze cererea mea de reziliere a contractului.

 

cam asa argumentez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut cativa ani abonament la ei. serviciile erau proaste, client-service nu exista, erai tratat ca un dusman. apoi am reziliat contractul. m-au pus sa platesc luna in curs si o luna in avans. trei ani dupa imi trimit somatie sa platesc niste servicii inexistente, deoarece smecherii aia nu au vrut sa inregistreze cererea mea de reziliere a contractului.

 

cam asa argumentez.

Asa da.

Eu n-am avut probleme cu conexiunea de la ei, in schimb au o problema la sistemul de plata.

Poti sa platesti online cu cardul, dar daca te duci la casieriile lor cu cardul, nu au POS. Jenant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PLZ raspunsuri scurte [cum merge] , [viteza] , [e bun de ceva?(pareri personale)]

 

da e bun de ceva.

Editat de Strstr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×