Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum sa regreti ca ti-ai facut tatuaj? eek.gif

 

Io regret ca nu mi le-am facut (inca) pe toate pe care mi le doresc. biggrin2.gif

Eu spun sa stai cuminte si sa nu iti faci nici un tatuaj, mai tarziu nu stii ce se poate intampla ...si poate ai sa regreti, dar fiecare e liber sa decida ce vrea si ce nu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu regret nimic.... cel putin nu lucruri atat de importante care mi-ar fi schimbat radical viata

 

am facut si rele si bune in viata asta si toate si-au adus aportul la felul cum sunt azi....si nu regret ceea ce sunt si sper sa nu regret nici peste 50 de ani

asta mi-a fost calea si ma bucur ca am mers pe ea, chiar daca n-a fost mereu presarata doar cu petale de roze, ci si cu spini care mi-au insangerat talpile si au lasat rani adanci.... dar fara ele, azi nu eram eu....

si-mi place al dracului de mult sa fiu eu.... pe dinauntru

pe dinafara e loc mereu de imbunatatiri laugh.png

 

daca ar fi totusi sa aleg niste regrete, as spune ca regret faptul ca n-am fost si nu-s nici acum destul de ambitioasa si ca-mi lipseste o mare doza de autodeterminare

si mai regret ca am lasat sa treaca pe langa mine cateva ocazii ce poate ar fi reusit sa ma motiveze mai mult

 

in rest, nu-mi regret copilaria, desi a fost destul de atipica, nu-mi regret adolescenta, desi am dat-o rau de gard atunci, nu-mi regret tineretea, pentru ca a fost frumoasa, cu iubiri mai mult sau mai putin impartasite, nu-mi regret maturitatea pentru ca abia atunci am invatat sa ma bucur cu adevarat de fiecare clipa frumoasa si sa accept ca inevitabil aduce si reversul monedei.... dar toate fac parte din mine si nu le-as da nimanui, oricat de avantajos ar putea fi targul

Editat de *tania*
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu regret nimic....

 

daca ar fi totusi sa aleg niste regrete, as spune ca regret faptul ca n-am fost si nu-s nici acum destul de ambitioasa si ca-mi lipseste o mare doza de autodeterminare

si mai regret ca am lasat sa treaca pe langa mine cateva ocazii ce poate ar fi reusit sa ma motiveze mai mult

 

 

 

decide-te, femeie! ba regreti, ba nu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu regret nimic din ce mi s-a intamplat pana acum

 

restul sunt doar asa, un fel de "cum ar fi fost daca..." :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu regret nimic din ce mi s-a intamplat pana acum

 

restul sunt doar asa, un fel de "cum ar fi fost daca..." smile.png

cum ar fi daca e curiozitate, nu regret

 

eu regret multe, dar nu am cerneala suficienta sa scriu. am incercat intr-o seara sa scriu pe hartie ce regrete am si am sfarsit la bodega cu o sticla de vin langa mine. si un pachet de kent.

 

 

 

ok, ok, ca sa fiu ok: regret ca sunt racita cobza si ca nu pot bea sau fuma. :lol:

da doamne (doamnele lui king) sa fiu racita toata viata! amin!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Regret ca n-am regrete pentru ca ma gandesc ca asa a fost sa fie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Regret ca am crezut in fiinte apropiate cand m-au inselat/mintit ca sint bolnavi si medicamentele costa enorm de scump.   Am trimis la bani lunar ... in garbage au ajuns dar nu la farmacie, aveau ceva de cheltuit ... acolo ... sa vada lumea ca dispun de finante, n-au treaba!!!   Daca nu ajungeam aici unde sint azi, regretam enorm!!!  Ce-mi propun mereu il ajung cu mana!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Regret ca o perioada am fost anti-Dumnezeu, desi nu am facut nimic rau vreunui crestin, doar am trancanit aiurea. Regret, Doamne, regret. Tu existi, sub o forma sau alta, Tu poate esti in fiecare, dar am fost prea oarba sa vad binele de langa mine.

Regret ca ii mananc sufletul sotului meu iubit cu depresiile mele si plansul meu amar...

Regret ca inca mai consum, sub o forma sau alta, intoxicanti care nu, nu ma vor duce la sapa de lemn dar imi alimenteaza paranoia si depresia. Regret si, la cum gandesc acum, nu ar fi trebuit vreodata sa pasesc in lumea asta. Regret pentru ca, la naiba, acum am nevoie de TRATAMENT cu asa ceva.

Regret ca, orice as face, realiza, salva, nu voi fi vreodata multumita pe deplin, pentru ca e de vina setea mea de succes.

Regret ca i-am mancat si mamei mele scumpe, frumoasa si desteapta mea mamica, da, si ei i-am mancat sufletul cu depresiile si nervii mei intinsi.

Regret, tata, ca nu sunt cum ai vrut tu. Dar tu stii ce ai facut si nu cred ca te pot ierta vreodata. Tot din cauza ta am ajuns asa.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×