Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Cate cumpene ati avut in viata?

Postări Recomandate

măi, tu eşti ca o femeie - te pricepi la cosmeticale, coafuri, ai intuiţie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si in prezent se intampla sa simt daca este sa mi se intample ceva rau. Am o stare de agitatie nefireasca. In astfel de momente sunt foarte atent si la condus si la lucrurile ce se intampla in jurul meu. Am un al 6 lea simt pot spune :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu pot spune ca am avut norocu sa nu trec prin pericole... cele mai periculoase chestii prin care am trecut a fost atunci cand am calcat pe o mince si am cazut fix in cap...am stat acolo jos fara sa pot face nimic cam 2 minute dupa care m-am ridicat ametit si m-am dus in casa sa imi pun un cocos inchetat pe ditai cucuiul si alta cand am alergat pe trecerea de pieton si fiind gheata o masina a franat mai tarziu si era cat pe ce sa dea peste mine, noroc ca sunt un bun alergator :D , a trecut foarte aproape de mine caci am simtit ca m-a atins la picior...

Si cam asta e tot... mai multe cumpene au avut parintii mei decat mine :D , mama cele mai multe ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
măi, tu eşti ca o femeie - te pricepi la cosmeticale, coafuri, ai intuiţie ...

 

Sunt visul erotic al oricarei femei :D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut una pe la 6 ani, cand am fost cu parintii si cu sora-mea la Timis. Parintii erau prinsi cu gratarele si umblatul dupa lemne si noi am intrat in apa, iar brusc a crescut nivelul apei si ne-a luat curentul. Eu nu am reusit sa ies singura, dar am avut noroc ca un barbat a observat si a sarit in apa dupa mine si m-a salvat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt visul erotic al oricarei femei :huglove:

 

Okay, so you're Brad Pitt

That don't impress me much

 

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt visul erotic al oricarei femei :huglove:

 

 

daca esti vis inseamna ca poti fi si cosmar, nu? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-am amintit de o cumpana : veneam de la scoala pe la ora 7 seara si era intuneric, eu ca sa ajung acasa trebuie sa trec prin gara peste linii si peroane... pe un peron m-a prins un aurolac si m-a talharit, m-am ales cu un cucui :) ptea fi si mai rau :) , unii oameni daca ar fi vazut faza s-ar fi pisat pe ei de ras,ala ma jefuia si eu il intrebam de familia lui si chestii de genu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

odată era să mă calce salvarea . pff. ar fi fost culmea culmilor: cauza decesului, călcată de salvare.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam la ce alte cumpene am mai avut in viata si mi-am dat seama ca, daca ar fi sa ma gandesc mai bine, am avut chiar foarte mult, dar nu toate au fost intamplari in urma carora as fi putut muri ci intamplari care mi-ar fi putut schimba viata definitiv. Si cred ca astfel de cumpene am avut cu totii, doar ca nu ne-am gandit la ele asa cum ne gandim la cele care ne-ar fi putut fi fatale.

De exemplu, cand aveam vreo 10 ani un barbat a intrat cu mine in vorba pe cand eram la cofetarie si mi-a zis ca imi cumpara el o prajitura. Eu, curioasa sa vad daca se tine de cuvant, am cerut cea mai scumpa prajitura si spre surpriza mea chiar mi-a cumparat-o. Cum mama ma invatase ca sa nu ma duc nicaieri cu oameni straini am intrat la banuieli cand s-a tinut dupa mine pe strada asa ca, atunci cand mi-a spus ca sa merg cu el intr-o scara de bloc, am spus ca nu merg si am fugit. In timp ce ma apropiam de casa, uitandu-ma tot timpul in spate sa vad daca ma urmareste, am avut mustrari de constiinta ca am luat prajitura desi mama imi spusese sa nu mananc nimic de la straini si am aruncat prajitura intr-un tomberon. Probabil a fost o cumpana pentru ca altfel mi s-ar fi desfasurat viata daca as fi acceptat sa intru in scara blocului cu el.

Acum imi pare rau ca nu am mancat prajitura :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×