Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Cine credeti ca o sa catige concursul Roportal? Merita sa-l castige? Poate fi un lider in concurs? Poate forma o echipa?(topic pentru concurs)

Postări Recomandate

Topic fara chestionar..Chestionarul poate influenta indirect.

 

Cine poate castiga un astfel de concurs?

Poate forma o echiba combativa?

Cum arata in viziunea fiecaruia aceasta echipa si de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As putea spune eu cum sa fie acea echipa combativa, dar cred ca as trisa :wub:

de ca ai trisa?...variante sunt multiple..

fete+baieti...banuiesc ca asa o sa se intample..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai exista mai multe tipuri de patrule, fiecare se pricepe la cate ceva, exista mai multe itinerarii, exista o harta, exista (sau ar trebui sa existe statii de emisie-receptie), exista cercetasi, exista echipe de foc, echipe de captura, rezerve, si bineinteles, comanda unica in care toti se incred, careia ii raporteaza si care are grija sa ii coordoneze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai exista mai multe tipuri de patrule, fiecare se pricepe la cate ceva, exista mai multe itinerarii, exista o harta, exista (sau ar trebui sa existe statii de emisie-receptie), exista cercetasi, exista echipe de foc, echipe de captura, rezerve, si bineinteles, comanda unica in care toti se incred, careia ii raporteaza si care are grija sa ii coordoneze.

nu stiu cum se desfasoara acele concursuri..

 

ideea este ca cineva de aici..din randul userilor o sa castige..

nici nu stiu cati anume, dar cei ce vor castiga vor forma o echipa care o sa combata o alta echipa..

 

totul suna ca si cum ar fi un team bulding, exceptia fiind --nu cunoastem coechipierii si nu suntem parte dintr-un sistem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu cum se desfasoara acele concursuri..

 

ideea este ca cineva de aici..din randul userilor o sa castige..

nici nu stiu cati anume, dar cei ce vor castiga vor forma o echipa care o sa combata o alta echipa..

 

totul suna ca si cum ar fi un team bulding, exceptia fiind --nu cunoastem coechipierii si nu suntem parte dintr-un sistem.

Pai... nu stiu... afli coechipierii, vezi care la ce se pricepe si ii organizezi, nu concep o actiune a unei echipe fara un sef de echipa, la fel cum o actiune a unui pluton nu poate avea loc fara comanda unui comandant de pluton, ca daca fiecare face ce il taie capul iese anarhie si se soldeaza cu pierderea concursului. Asta nu inseamna ca fiecare nu isi poate folosi creativitatea si abilitatile pentru a duce la buns sfarsit o sarcina pe care si-o asuma atunci cand se pune intrebarea "cine face asta ? da' p-asta ?" and so on.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai... nu stiu... afli coechipierii, vezi care la ce se pricepe si ii organizezi, nu concep o actiune a unei echipe fara un sef de echipa, la fel cum o actiune a unui pluton nu poate avea loc fara comanda unui comandant de pluton, ca daca fiecare face ce il taie capul iese anarhie si se soldeaza cu pierderea concursului. Asta nu inseamna ca fiecare nu isi poate folosi creativitatea si abilitatile pentru a duce la buns sfarsit o sarcina pe care si-o asuma atunci cand se pune intrebarea "cine face asta ? da' p-asta ?" and so on.

daca ai castiga..ce ai face?

la ce te-ai astepta?

pe cine ai vrea sa ai langa tine ca partener de "atac"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
primii 10 clasati in functie de punctele individuale se vor califica la Nebunia de Toamna. La fiecare 5000 de puncte cumulate peste cele 15000 ale Echipei Forumistilor, inca 10 persoane din echipa vor putea sa vina alaturi de noi, fiind disponibile 30 de locuri!

 

 

Mai oameni buni, castiga cei care acumuleaza acele puncte, INDIVIDUAL.

asta stim...

aici incercam sa facem niste echipe virtuale..

 

eu as face echipa cu Buleala, Diela si Cateriena...pana acum..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ideea este ca cineva de aici..din randul userilor o sa castige..

nici nu stiu cati anume, dar cei ce vor castiga vor forma o echipa care o sa combata o alta echipa..

 

primii 10 clasati in functie de punctele individuale se vor califica la Nebunia de Toamna. La fiecare 5000 de puncte cumulate peste cele 15000 ale Echipei Forumistilor, inca 10 persoane din echipa vor putea sa vina alaturi de noi, fiind disponibile 30 de locuri!

 

 

Mai oameni buni, castiga cei care acumuleaza acele puncte, INDIVIDUAL.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as face echipa cu cel care castiga premiul cel mare sa mergem in Grecia.... :wub:

 

da` ce-are? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×