Sari la conținut
Forum Roportal
JonnY

ce faci atunci cand nu te mai vrea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei, nici chiar asa. :tongue:

Incearca sa te stapanesti. Are balta destul peste, nu trebuie sa te impacientezi pt. asta. Sunt destule fete care stiu sa te aprecieze, stai linistit. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hellooo.

 

Heidy mi-ai raspuns mie?

 

:tongue: :doh:

 

Jale...pt orice eventualitate ...ma refeream :decat sa il caut dupa ce il vad cu alta etc etc etc.Adica d.p.m.d.v. tactica asta nu ar fct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Jale...pt orice eventualitate ...ma refeream :decat sa il caut dupa ce il vad cu alta etc etc etc.Adica d.p.m.d.v. tactica asta nu ar fct.

Bine, dar nici chiar sa-ti tai venele. :lol:

Azi nu e luni, nu? :tongue: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tongue: Era o comparatie.Vroiam sa sugerez ca NU AS FACE ASA CEVA.E vb de orgoliu...whatever .

 

Oricum a fost f amuzant ce ai spus. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

 

Oricum a fost f amuzant ce ai spus. :doh:

Stiam ca era o comparatie, dar ma gandeam la faptul ca lunea e ziua sinucigasilor, sti tu, topicul acela. :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar totusi...e o problema...noi suntem vecini,nu uitam unul la altul in casa pe geam,stam in aceeasi gasca.....si acum ea nu mai vrea nici macar sa vorbim....credeti ca o sa treaca perioada asta si o sa fim iar prieteni de cartier cum eram si inainte??

 

 

nu stiu ce ai mai facut sunt nou pe forum dar imi place la nebunie forumul asta chiar imi pare rau ca nu am aflat mai devreme de el in fine

tocmai ca nu este nici o problema daca vrei cu adevarat fati o alta iubita si afiseazate cu ea in gaska in plus vei uita si ma repede de ea si daca nu ma insel o sa ai parte de cea mai naspa reactie de gelozie din partea ei lucrul asta ar insemna o umilintza pt ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×