Sari la conținut
Forum Roportal
JonnY

ce faci atunci cand nu te mai vrea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum as putea sa rezolv aceasta situatie?suntem vecini,am fost impreuna 6 luni si apoi pur si simplu i sa pus pata ca sa plictisit si nu mai vrea sa fim impreuna....am incercat sa vb cu ea si sa o mai rog dar...mai mult s-a suparat,acum nu mai vrea nici macar sa vorbeasca cu mine!!!chiar tin la ea f mult si de o saptamana sunt intr-o stare.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu te sfatuiesc s-o uiti, daca tinea la tine nu te lasa,nu crezi?

Gaseste o persoana care sa te merite si sa tina la tine...nu merita sa iti umpli sufletul cu tristete...

Dar daca totusi tu vrei neaparat sa te impaci cu ea, incearca sa vorbesti cu ea... sa-i spui ce simti daca nu reactioneaza da-o ...n`colo :santa2:

Nu merita sa plangi pt nimeni, iar cine te merita nu te va face sa plangi.....!!!!!!!!!!!Retine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ati fost impreuna...ai avut sansa...ea stie cum e sa fie alaturi de tine si poate nu mai vrea...intelege-o si tu pe ea...cu siguranta cand a hotarat sa va despartiti a avut un motiv....nu are rost uit-o pentru ca o sa suferi enorm din cauza indiferentei ei...poate nu e cel mai bun sfat...dar asta e parerea mea...si stii foarte bine ca mai sunt fete pe lumea asta...ea nu e singura.. :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum as putea sa rezolv aceasta situatie?suntem vecini,am fost impreuna 6 luni si apoi pur si simplu i sa pus pata ca sa plictisit si nu mai vrea sa fim impreuna....am incercat sa vb cu ea si sa o mai rog dar...mai mult s-a suparat,acum nu mai vrea nici macar sa vorbeasca cu mine!!!chiar tin la ea f mult si de o saptamana sunt intr-o stare.....

te retragi frumos, cu demnitate si iti vezi de viata ta. :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu te sfatuiesc s-o uiti, daca tinea la tine nu te lasa,nu crezi?

Gaseste o persoana care sa te merite si sa tina la tine...nu merita sa iti umpli sufletul cu tristete...

Dar daca totusi tu vrei neaparat sa te impaci cu ea, incearca sa vorbesti cu ea... sa-i spui ce simti daca nu reactioneaza da-o ...n`colo :santa2:

Nu merita sa plangi pt nimeni, iar cine te merita nu te va face sa plangi.....!!!!!!!!!!!Retine

chiar m-ai nimerit,chiar am avut parte si de lacrimi....in momentul asta cand vreau sa vb cu ea imi spune ca nu e suparata(cum facea mereu,chiar dak era sau nu)dar imi spune ca nu are timp sa vb cu mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut reclama de la Orange?O fetita care ii scrie lui Mos Craciun si ii cere sa i-o aduca lui X inapoi pe Y(nu retin numele).

 

Este aici un sfat de bun simt pe care poate nu il ignori...adica cel dat de Spider.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dah!!poi..daca nu te vrea,are rost sa te faci de ras in fata ei!!mai bine,o lasi in pace,i'ti vezi de viata,cum s'a mai spus!pentru ca nu este singura fata de pe pamanat !!vor fi altele,care..vor stii ca pretuiasca ce ai de oferit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nush....suntem vecini si ne vedem aproape in fiecare zi si.....imi este greu sa o pot uita,avand in vedere ca am tinut si tin f mult la ea.in momentul asta spun ca as fi in stare sa astept o vesnicie intoarcerea ei,chiar daca......nu cred ca va fi asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Offffff mor cand va vad asa...Macar din orgoliu ar tb sa renunti. Nu se merita sa te rogi de o "fitzoasa". Stiu ca tii la ea, dar ti-a aratat clar ca nu te vrea. Exista atatea alte fete care te pot face fericit...

Iar 6 luni nu inseamna atat de mult. Peste inca un an nici nu iti vei aminti de aceasta perioada de..."lacrimi". UIT-O!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,maiii!!sunt altii care s'au despartit dupa o perioada mult mai lunga!!si..incetul cu incetul au trecut peste!!toti stiu cat de greu e,mai ales daca ai pus'o asa de repede la suflet,dar..dupa cum zice si Dana,nu merita pentru o"fitoasa"ca ea,get over it!!mergi mai departe,viata nu se termina aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×