Jump to content
Forum Roportal
Master_Best

Ce firme de monitoare TFT ati prefera?

Ce firma de monitoare e cea mai buna (calitale/pret)  

7 members have voted

1. 1. Alegeti

• Acer
      2
    • Belinea
      0
    • BenQ
      1
    • Compaq
      0
    • Eizo
      0
    • Hyundai
      0
    • LG
      0
    • NEC
      0
    • Neovo
      0
    • Philips
      0
    • Samsung
      1
    • Sony
      1
    • ViewSonic
      0
    • Iiyama
      1
    • FujitsuSiemens
      1

Recommended Posts

Sper ca le-am pus pe toate.Nu va suparati daca nu e asa, dar va rog cand votati spuneti si motivul

Eu am ales Acer pt. ca sunt cele mai ieftine si au o calitate de imagine excelenta

Samsung=Acer + latenta + contrast

Ar mai fi si Iiyama care au o imagine de te zgarii pe ochi dar mai mor pixelii si din pacate service-ul lor e "romanesc"...

Eu am FujitsuSiemens ScenicView P19-2, absolut nimic de reprosat pina acum. Imagine buna, raspuns bun, pivot, ce nu-mi place e ca are si boxe (pe care oricum nu le folosesc) care strica designul (dealtfel, rama e foarte ingusta, o strica doar boxele la partea inferioara). Dar nu e pe lista.......

Eu am FujitsuSiemens ScenicView P19-2, absolut nimic de reprosat pina acum. Imagine buna, raspuns bun, pivot, ce nu-mi place e ca are si boxe (pe care oricum nu le folosesc) care strica designul (dealtfel, rama e foarte ingusta, o strica doar boxele la partea inferioara). Dar nu e pe lista.......

Scuze dar nici nu stiam ca exista monitoare fujitsu siemens.da asta nu inseamna ca nu trebuie sa votezi

Scuze dar nici nu stiam ca exista monitoare fujitsu siemens.da asta nu inseamna ca nu trebuie sa votezi

Am adaugat in lista si FujitsuSiemens .... (fara suparare :santa2:)

Guest
This topic is now closed to further replies.