Sari la conținut
Forum Roportal
Mede13111

Nu ma mai simt iubita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu ma mai simt iubita...si simt ca sunt singura desi am langa mine doar oameni care ma iubesc....

 

Si ... vrei sa te iubim noi ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum ai ajuns la aceasta concluzie?

 

 

pur si simplu asa ma simt.....imi e frica sa fiu inselata ..imi e frica sa plec ..imi e frica sa ma despart de tot ce am luptat vreodata sa am....am luptat mult sa fiu cu pr meu vreo 2 ani si acum ne e bine in sfarsit...dar eu voi pleca...si simt ca totul se inchide aici....parca as trai o iluzie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru todeauna la facultate.....desi e singurul om cu care am simtitt ca voi ram,ane pana la sfarsit...si toti imi zixc asa...

Daca pleci la facultate inseamna ca pleci pentru totdeauna? NU puteti sa va mai vedeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca pleci la facultate inseamna ca pleci pentru totdeauna? NU puteti sa va mai vedeti?

 

e o chestie ciudata...e ca si cum ai prelungi o agonie care sti ca va veni la un momentdat pentru ca eu nu vreau sa ma mai intorc....si oricum ar fi trei ani in care ne-am vedea asa sa stim ca ne-am vazut...nu suntem genu...problema este ca de fiecare data cand ne-am vedea despartitri fiind ne-am impaca...suntem ciudati cred...

 

iti lipseste al 3-lea!

 

al 3-lea ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×