Sari la conținut
Forum Roportal
Fallowfield

Blestem,iubire sau prostie ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca esti singurul care a prins ideea...Nu e vorba cu cine sau cu cati sa culcat e vorba de adevarul care l-am cerut inainte de a a avea o noua relatie...De ce am scris in acest forum e sa -mi fac o idee pt ca ea doreste sa incerca din nou o relatie,dar separati ceea ce mi se pare incredibil...dar in acelasi timp o iubesc foarte mult ...Stiu ca e stupid si multi ma pot codamna pt ce am scris dar vom vedea..TOTUL SE INTAMPLA CU UN MOTIV NU???????????????????????????????????

ce mai faci? cum mai stai cu viata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

povestea asta imi aminteste de fosta mea relatie....... lucrurile insa au fost putin mai complicate in situatia mea, insa pot spune un singur lucru.... o relatie in care apare o ruptura brusca si de durata, nu va mai fi niciodata o relatie in adevaratul sens al cuvantului pentru ca iubirea .... oricat ar fi ea de puternica nu sterge toata durerea acumulata in perioada despartirii, iar daca apare si un al doilea respectiv a doua in pauza voastra, ranile vor fi si mai adanci iar intr-un final apoteotic ruptura definitiva tot se va produce.....concluziile tragele tu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×