Sari la conținut
Forum Roportal
Alexandru_Popec

M-am indragostit de o fata mai mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut am 16 ani...si in liceu...m-am indragostit de o fata mai mare ca mn cu 3 ani . O vedeam in fiecare zi faceam naveta cu ea . Se intampla ca de fiecare data sa ma uit la ea si din cand in cand imi mai tragea si ea cate o privire . Nu stiu ce sa fac , ce sa ii zic . Imi este frica sa nu rada de mn din cauza diferentei de varsta.Help me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma ajuta cnv ? :lol:

cu ce sa te ajutam?

ce vrei tu de fapt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut am 16 ani...si in liceu...m-am indragostit de o fata mai mare ca mn cu 3 ani . O vedeam in fiecare zi faceam naveta cu ea . Se intampla ca de fiecare data sa ma uit la ea si din cand in cand imi mai tragea si ea cate o privire . Nu stiu ce sa fac , ce sa ii zic . Imi este frica sa nu rada de mn din cauza diferentei de varsta.Help me

Ori ii vorbesti , ori faci un dus rece . :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un sfat :doh:

Fiecare om e in felul lui.

Eu pot doar sa iti spun ce as face eu.

In alta ordine de idei, poti face ce vrei tu atata timp cat reusesti sa ai atitudinea potrivita.

 

Ah , da ...si sa fii pregatiti pe de o parte de un zambet, sau pe de alta parte - de un refuz.

 

Eu as merge frumos la ea cu o carte si cu un trandafir. I-as spune clar ca imi doresc sa o cunosc mai bine si ca daca vrea, dupa ce termina de citit cartea, astept un semn sa o 'comentam'.

Sau orice, ca sa ii pasez mingea in careu si sa ma asigur ca m-a observat.

In rest, nu mai tine de tine si trebuie sa accepti asta cu demnitate.

Parerea mea. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in general diferenta de varsta nu conteaza, ba chiar imi amintesc ca observam si eu cate un "pusti" in liceu care imi zambea si mi-ar fi placut sa il initiez un pic... asa ca incearca , nu se stie....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in general diferenta de varsta nu conteaza, ba chiar imi amintesc ca observam si eu cate un "pusti" in liceu care imi zambea si mi-ar fi placut sa il initiez un pic... asa ca incearca , nu se stie....

Vezi Alexandru, fetele sunt mai perverse decat crezi tu. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×