Sari la conținut
Forum Roportal
black_beauty

ce le-ai face celor care ti-au facut rau..daca ai putea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

tremurul, grija, frica, nelinistea si lacrimile mele as vrea sa traiasca. s-apoi ar sta pe ganduri inainte sa faca rau a 2-a oara. probabil...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as incerca sa-i sterg cu buretele... pe ei si raul facut

 

in ultima instanta, daca nu functioneaza asa, le-as da foc in piata publica, pe rug, ca-n "vremurile bune".... am auzit io la discavari ca nu e un sfarsit chiar atat de atroce, practic o mierlesc sufocati rapid, inainte sa-i invaluie flacarile ... se poate spune ca-s si un fel de umanista ?! blink.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as incerca sa-i sterg cu buretele... pe ei si raul facut

 

in ultima instanta, daca nu functioneaza asa, le-as da foc in piata publica, pe rug, ca-n "vremurile bune".... am auzit io la discavari ca nu e un sfarsit chiar atat de atroce, practic o mierlesc sufocati rapid, inainte sa-i invaluie flacarile ... se poate spune ca-s si un fel de umanista ?! blink.png

Esti satanista, vrajitoare. Ai parul roscat si ochii verzi.

Editat de Miss Hyde
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I-as face să râdă necontrolat în cele mai solemne momente, să nu-și gaseasca niciodata încălțăminte comodă, să aibă erecții rebele și prelungite doar în biserică, să fie mereu înghesuit de datorii și să-l sune IFN-urile mereu, bateria de la telefon să se termine fix când se așează pe wc, să se plictiseasca cumplit la serviciu, sa aiba același vis (absurd) noapte de noapte, să sughită toată duminica, sa traiasca astfel 130 de ani...etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Soarta are grija de toti si a avut mereu, asa au patit si toti cei care mi-au facut rau mie si familiei mele.

Cand s-a terminat comunismul, au ajuns la limita existentei ... au innebunit, s-au sinucis, s-au imbolnavit de saracie si au dat de canceruri, pana sa aibe 40 de ani.  

 

Chiar mi-a placut de soarta unuia, "contrabandist profesional" mi-a spus povestitorul, ca a murit de atac de inima, de frica in arest, ca urma sa fie batut. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×