Sari la conținut
Forum Roportal
black_beauty

ce le-ai face celor care ti-au facut rau..daca ai putea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate ca as putea acum dar e prea tarziu ca toti au murit cu ani in urma desi de varsta mea si un pic mai mari, insa intentiile lor cu altii cred ca le-a luat viata.  Pana sa paseasca cu stangul, s-au impiedicat de umbrele lor.    A ignora pe o persoana este mult mai dureros de suportat decat altceva de facut.   Nu sint fizical sau sa planific glume de prost gust, doar vorbe folosesc in toate imprejurarile de eventuale conflicte!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 16.07.2010 la 1:06, black_beauty a spus:

 

Unii nu merita sa iti pierzi timpul cu ei..dar altii ,parca le-as trage asa o " sapuneala" sa simta si ei macar o particica din ce am simtit eu. VOI CE ATI FACE ? CUI? CUM? SI DE CE?

Îi supraveghez de la distanță. Aștept. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Copilul din mine ar face ceva de genul scenelor din filmul Amelie, in care Amelie intra pe ascus in casa d-lui Collignon si rearanjeaza cateva lucruri, asa incat el sa aiba impresia ca isi pierde mintile.

Dar in mod realist, cel mai frumos ar fi sa aiba un moment de claritate si sa nu ducem problema la groapa. Bine, am zis realist dar...e la fel de realist ca scenariul de mai sus, din pacate.

 

Editat de Abbie3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io i-as externaliza cumva extracorporal, ca sa poata observa de sus consecintele
apoi i-as intrupa inapoi in trupul fizic al celor observati ca fiind victima a actiunilor
daca vor considera ca a fost ok, atunci sa ramana acolo
daca nu vor considera ca este ok, atunci sa inceteze!
 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×