Sari la conținut
Forum Roportal
Marawder

Numai la asta ma gandesc !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna dragi co-forumisti ! Am nevoie de ajutorul vostru specialziat ! :)

 

Deci, sa incepem cu problema mea. Nu am mai facut sex de cateva saptamani bune (prietena intr-o alta tara momentan, eu in Rom), iar acest lucru pare ca imi afecteaza gandirea intr-un mod irecuperabil. Dupa vreo 20 de tapi de bere ieri seara, tot ce puteam vedea si la ce ma puteam gandi au fost organe feminine si sex in orice pozitie posibila si imposibila. Deja lipsa actului sexual duce la halucinatii in timpul zilei. Merg si eu la o cafea dimineata, si ce se intampla? Ma trezesc uitandu-ma la don'soara de la cealalta masa, gandindu-ma ce bine ar fi sa i-o... in timp ce un amic de-al meu comenta Wolrd Cup. Cel mai rau a fost cand ma uitam la Finala. Dom'le, eram 10 tipi si 1 tipa la masa. Eu nu ma puteam uita la meci, ma holbam non-stop la gagica, de zici ca era facuta din haribo, nu alta ! Am fost la o apa si cand ma uitam in jur vedeam doar fete frumoase, chiar nu mai consider pe nimeni urata. Ce naiba e cu mine ? M-as culca momentan cu orice tipa, chiar si vecina de la 3 pare atragatoare !

 

Ati mai trecut prin asa ceva ? Ma refer la barbati, ca imi vine greu sa cred ca o femeie halucineaza la cafea asupra unui organ masculin.

 

Cum scap de teroarea sexului care ma urmareste pretutindeni ? Devine o problema, si cand conduc ma trezesc visator la acest lucru intim.

 

Ceva sfaturi cum sa imi continui viata fara sa ma gandesc in fiecare secunda la sex ?

 

P.S: Fara masturbare...been there, done that ! Deja senzatia de m

Editat de Marawder

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iata una dintre premisele infidelitatii...

Nota 10 pentru sinceritate si pentru plasticitatea descrierii :o:.

Water mersi, sunt intr-o relatie de 3 ani cu iubita ! Nu vreau deloc sa insel, inca gandesc cu capul, nu cu scula ! Dar nu e deloc usor pt. un barbat, nush daca poti intelege ! :) Dar nu m-ar lasa sufletul sa o insel. Trebuie sa existe o alta cale. Ea va fi absenta pt. inca cateva saptamani, Cateva saptamani e groaznic de mult. Si normal ca o iubesc, dar problema mea e ca peste tot vad actul... In orice, oriunde, oricum ! :o:

 

Sexul e ca un drog. Cand esti obisnuit cu o anumita frecventa, e dificil sa te lasi ! Iubita ma rasfata in privinta asta, it's her fault ! :)

Editat de Marawder

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am zis ca o inseli si nici nu te-am sfatuit sa o inseli.

Pai solutia pe care ti-as fi recomandat-o eu ai zis tu singurel ca esti satul de ea...deci alta care sa nu presupuna infidelitate nu-mi vine prin minte. Poate te ajuta baietii mai mult :).

 

P.S. Poti sa intitulezi jurnalul asa : "jurnalul ne****rii mele zilnice" . Scuze , nu m-am putut abtine, e ca un drog :) :o:.

Editat de Waterina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori laba, ori nimic, ori inselat. Your choice. Merge si cu sport, dar nu pe termen lung. Ar mai merge si sa devii betivan... dar nu recomand. In general fiecare om are un fel al lui, specific de a-si rezolva o problema. O sa iti gasesti tu propria cale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ori laba, ori nimic, ori inselat. Your choice. Merge si cu sport, dar nu pe termen lung. Ar mai merge si sa devii betivan... dar nu recomand. In general fiecare om are un fel al lui, specific de a-si rezolva o problema. O sa iti gasesti tu propria cale.

De vreo saptamana fac dus rece dimineata si seara, ajuta dar nu pt. mult timp ! La fel si sportul. Si alcoolul domnul meu nu face decat sa inrautateasca lucrurile > probabil ca as pierde controlul de tot ! :)

Editat de Marawder

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×