Sari la conținut
Forum Roportal
Alina.claudia

Caine care crede ca are pui

Postări Recomandate

Am un bichon havanez de 4 ani, nu a facut pui pana acum iar de 2 saptamani isi strange toate jucariile intr-un loc si maraie cand ma apropii. probabil crede ca jucariile sunt puii ei dar nu stiu daca este o problema grava. Daca cineva stie mai multe va rog sa-mi raspunde-ti, sunt foarte speriata:-s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un bichon havanez de 4 ani, nu a facut pui pana acum iar de 2 saptamani isi strange toate jucariile intr-un loc si maraie cand ma apropii. probabil crede ca jucariile sunt puii ei dar nu stiu daca este o problema grava. Daca cineva stie mai multe va rog sa-mi raspunde-ti, sunt foarte speriata:-s

Am avut si eu aceeasi problema cu pechinezul meu. Am fost cu el la doctor si mi-a spus ca intradevar crede ca are pui. Este posibil sa aiba si lactatie. Stai linistita, o sa ii treaca de la sine sau poti sa il duci la doctor sa ii dea niste pastile pentru a scapa mai repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa stai linistita, mai bine il duci la veterinar. Si, eventul, te gandesti si la sterilizare. Catelele care nu sunt date la imperechere, risca sa dezvolte cancer mamar si infectii uterine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... iar de 2 saptamani isi strange toate jucariile intr-un loc si maraie cand ma apropii.

O fi turbat...se mai intampla sa turbeze de atata bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un bichon havanez de 4 ani, nu a facut pui pana acum iar de 2 saptamani isi strange toate jucariile intr-un loc si maraie cand ma apropii. probabil crede ca jucariile sunt puii ei dar nu stiu daca este o problema grava. Daca cineva stie mai multe va rog sa-mi raspunde-ti, sunt foarte speriata:-s

 

 

se numeste lactatie falsa... o sa trebuiasca sa te duci de cateva ori la veterinar si o sa ii faca injectii.

cateaua mea ajunsese de mergea afara numai daca luam cu noi o jucarie pe care o bagam in buzunar si din cand in cand o mai apasam , ca sa faca galagie :spiteful: numai asa mergea dupa noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×