Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

Cum ati castigat primii vostri bani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Primii bani munciti de mine, parca din meditatiile date la matematica. :D :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot cu meditatii la matematica :yes: in liceu

aveam la colegi care nu puteau supravietui din cauza profului de matematica... :pardon:

acum la facultate...sunt un PARAZIT :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ehe la mine e mai complicat primii mei bani care i-am facut au fost:

1.Am reparat pc la cate ma pricep si eu :smartass:

2.Dupa bureti ca stau la munte :D

3.Am incarcat o masina de carbune la cineva de la mine de la tara :(

4.Cu colinda

5.Cel mai frumos miljoc de facut bani BANI PE NET :lol: si cel mai profitabil :D :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am luat primii bani filmand o nunta... memorabil moment, intr-adevar :ill: Dar nu mai stiu ce mi-am cumparat de acei bani...

Este fain sa filmezi nunti....de-a dreptul distractiv....Bineinteles daca nu faci asta toata ziua...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primii mei bani i-am facut din vanzarea "din usa in usa" a unor produse de o calitate mai mult decat dubioasa. Toti banii i-am cheltuit pe plimbari cu taxi-ul, pe sucuri, mancaruri de toate felurile, dulciuri, si cam atat.

PS Ma cam deprima mos craciun de pe zambete. Problema nu e ca nu ar fi ei draguti, dar au cam trecut sarbatorile de iarna, si asta nu imi place :ill:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La sapa in tabara arheologica de cercetari de la Sarmizegetusa dupa ce am terminat clasa a IX-a.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vandut telefonul surorii mele (pt ca aflasem ca isi luase altul si mie nu mia zis :ill:) munca grea dar satisfactia pe masura si nu neaparat datorata de banii primiti :santa:

Editat de steal_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primii bani i-am facut cred ca pe la 10 ani. Impreuna cu prietenele mele de atunci organizam spectacole in spatele blocului, pana intr-o zi cand ne-am gandit ca trebuie sa fim rasplatite pt "munca" noastra :friends: asa ca am vandut bilete la intrare. Ne-am ales cu o "fugareala" de catre parintii inselati, dar si cu 3 lei din care cred ca ne-am luat acadele si Turbo :kisses:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×